4D fotoomladenie

Fotorejuvenizácia

Najmodernejšia metóda používaná vo svete pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo iných častí.

Popis služby

4d fotoomaldanie

Fotorejuvenizácia- fotoomladenie je najmodernejšia metóda používaná vo svete pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo iných častí.

4D fotoomladenie je ošetrenie, ktoré využíva kombináciu prístrojových ošetrení pre dosiahnutie omladenia pokožky.

Jedná sa o synergiu IPL svetla v kombinácii s rádiofrekveciou, ktorá má preukázateľný vplyv na tvorbu kolágenu.

Omladenie pleti je tým pádom omnoho viditeľnejšie. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný RF prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež tvorbu kolagénu, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky.

4D fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, krku a dekolte ale vhodná je aj hornú časť rúk až po predlaktie. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa použijú tmavé okuliare. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a prehriatie ošetrovanej oblasti.

Momentálne ide o najúčinnejší spôsob na zlepšenie stavu pokožky, redukciu vrások, vypnutie a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach tela.

4D fotoomladenie, toto ošetrenie je šetrnejšie voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu vďaka modernému systému kryo ochladzovania.

 

Ponúkame aj 3D fotoomladenie (infor.pod kozmetikou)

Cenník 4D fotoomladenia:

Celkové ošetrenie trvá 40-45 min, podľa veľkosti ošetrovaného miesta.

Podstatou starnutia kože sú štrukturálne zmeny kolagénu – bielkoviny dodávajúcej koži pevnosť. Na dosiahnutie optimálnej rejuvenizácie sa aplikácia IPL opakuje aspoň 5 krát v 3-4- týždňových intervaloch. Dosiahnutý efekt pretrváva približne 12-24 mesiacov. Absolvovanie kúry ošetrení Vám zaistí omladenú, rozžiarenú, hydratovanú pleť bez jemných vrások, zjednotený tón pleti. Najčastejšie ošetrovaná oblasť tvár, krk a dekolt.

cena tvar

celá tvár

110 EUR

cena tvar krk

tvár +krk

145 EUR

cena tvar dekolt

tvár+krk+dekolt

170 EUR

pristroj fotoomladenie

Ďalšie informácie o fotoomladovaní:

Kontraindikácie fotoomladenia (rejuvenizácie)

Tehotenstvo a kojenie, čerstvé opálenie, epilepsia, nádorová onemocnenie, porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti, užívanie farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože

Ošetrenie ipl fotoomladenia-rejuvenizácie sa neaplikuje

V prípade kontraindikácií, na miestach s materskými znamienkami, s tetovaním, permanentným make-upom

Pred IPL ošetrením je zakázané

Opaľovanie (i solárium), použitie samoopaľovacích krémov

Príprava na IPL FOTOOMLADENIE

Nie je potrebná žiadna zvláštna príprava, dodržanie zákazu opaľovania 10 dní, nepoužívať pred ošetrením parfém či deodorant na ošetrovanú oblasť.

Po ošetrení IPL FOTOOMLADENIA

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 10 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrovanej oblasti – samo vymizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu.

Možné reakcie po ipl fotoomladení

Ľahké začervenanie, jemný odtok, pocit ľahkého pálenia (vymiznú za pár minút, maximálne hodín). Po ošetrení hyperpigmentácií dôjde k výraznému ztmavnutiu pigmentového ložiska a následnému jemnému šúpaniu pokožky.

Doporučené opakovanie ipl fotoomladenia

Minimálne 4-6 opakovaní

Interval medzi ipl ošetreniami

3-4 Týždne, najlepšie 21 dní

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00