Cenník

Kozmetika

Ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu ako je ipl, rádiofrekvencia, vakuumterapia, elektroporácia, fotoporácia, fototerapia, kryoterapia, dermabrázia, ultrazvuk, skin skrubber...

Cenník kozmetických služieb

Diamantová dermabrázia
Tvár 10 min. 15,00 €
Tvár 15 min. 18,00 €
Tvár, krk, dekolt 15 min. 22,00 €

Dekolt

Strie 15 min.

Chrbát 15 min

20,00 €

28,00€

28,00€

Kryoterapia-liečba chladom
Tvár 5 min. 9,00 €
Tvár 10 min. 18,00 €

Tvár 15 min

.Tvár, krk, dekolt  15min

22,00 €

28,00€

Vákuumterapia - lymfodrenáž tváre a krku (detoxikácia pri opuchoch, akné...)
Tvár, krk 10 min. 12,00 €
Tvár, krk 20 min. 22,00 €
Masáž tváre
Masáž tváre 15,00 €
Masáž tváre, krku, dekoltu 20,00 €
Masky podľa typu pleti 4,50 - 9,50 €
Vpravovanie sér, masiek podľa typu pleti ultrazvukom 30,00 €
Fotoporácia červené svetlo + maska 30,00 EUR

(regeneračný účinok, redukcia vrások, anti- aging, prienik látok do hlbokých vrstiev pokožky, fotobiomodulačný účinok)

BALÍČEK KLASIK 26,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, zmäkčovanie pokožky, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, serum, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK ULTRAZVUKOVÉ čistenie basik 28,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, peeling, zmäkčovacia maska, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK klasik plus 35,00 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie alebo naparovanie, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

ODSRÁNENIE MÍLIÍ od 3,00€ podľa rozsahu

BALÍČEK ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE BASIK PLUS 35,00 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami,dvojfázová maska al. zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie,sérum, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

celý balíček ultrazvukové čistenie basik plus doplnené o ručné čistenie                         45,00€

BALÍČEK extra 51,50€

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti,kryoterapia 10min.. záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK extra plus 55,00 €

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie,SÉRUMpodľa typu pleti, masáž tváre, krku a dekoltu,  maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK luxury 95,00€ EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie alebo naparovanie, ultrazvukové alebo klasické hĺbkové čistenie podľa výberu,sérum podľa typu pleti, masáž tváre, krku a dekoltu, kryoterapia, maska podľa typu pleti, fototerapia, svetlo podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

Rádiofrekvenčné omladenie (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY) + beauty vital SÉRA PODĽA TYPU
Tvár 60,00 €

Okolie očí

Čelo

49,00€

39,00 €

Okolie úst

Podbradok

49,00 €

50,00€

Brada 40,00 €
Tvár, krk 75,00 €
Dekolt 65,00 €
Tvár, krk, dekolt 95,00 €
PQ AGE - lifting, spevnenie

Ošetrenie vrások, akné, omladenie

Tvár

Tvár, krk

tvár, krk, dekolt

 

50,00€

63,00€

89,00€

MFOTOOMLADENIE S REGENERÁCIOU A SVETELNOU TERAPIOU 

Tvár

Krk

85,00€

55,00€

Dekolt

Podbradok

Okolie úst

 Okolie očí

65,00€

45,00€

45,00€

45,00€

Tvár + krk

Líca (obojstranne)

Tvár+krk+dekolt

Brada

4D FOTOOMLADENIE S REGENERÁCIOU A SVETELNOU TERAPIOU (VYPNUTIE, STIMULÁCIA KOLAG. VLÁKEN) 

Tvár

Tvár+krk

120,00€

55,00€

155,00€

40,00€

 

 

110,00€

145,00€

   

Tvár+krk+dekolt

 170,00€
MESOTERAPIA MESOPENOM A SVETELNOU TERAPIOU SO STERILNÝMI MASKAMI (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY, AKNÉ...) + SÉRA PODĽA PROBLÉMU
Tvár 50,00 €
   
Tvár, krk 65,00 €
   

Tvár, krk, dekolt

75,00 €

OŠETENIE VRÁSOK MESOTERAPIA INJEKČNÁ nesieťovanou kyselinou hyalurónovou

Ošetrenie vrások, ochabnutosti, hĺbková hydratácia

150 €
IPL LIEČBA AKNÉ

 Tvár         85,00€

Líca           55,00€

Čelo           45,00€

Brada         40,00€

Chrbát        99,00€

Ramená      65,00€

IPL ODSTRAŇOVANIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

 tvár 85,00

 líca 55,00    čelo 45,00€

OŠETRENIE MASTNEJ A AKNÓZNEJ PLETI 48,50€

 

OŠETRENIE SUCHEJ PLETI 45,50 €

 

OŠETRENIE CITLIVEJ PLETI 45,50 €

 

Program na bielenie PLETI 45,50 €

zabraňujú zvýšenej tvorbe melanínu a blokujú nežiadúce účinky UV A a B žiarenia).

CHEMICKÝ PEELING 40,00€

Prienik aktívnych KYSELÍN do hĺbky kože,

Kyseliny podľa problému...salicylova, mandľová, pyrohroznová, mliečna, glykolová...

MESO-FLASH RÝCHLE VYPNUTIE POKOŽKY                        45,00€

silný vypínací účinok,redukcia vrások

KAVIÁROVÉ OŠETRENIE 48 €

 (regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, obnovuje hydrolipidickú rovnováhu, zlepšuje textúru a povrch pleti, zlepšuje pevnosť a tonus pleti).

FIBROBLAST- NECHIRURGICKÝ LIFTING

VYPNUTIE POKOŽKY, ELIMINÁCIA VRÁSOK

1 PARTIA 40,00€

NECHIRURGICKÉ VYPNUTIE OČNÝCH VIEČOK

Horné viečka 120,00€

DOLNÉ VIEČKA  120,00€

HORNÉ AJ SPODNÉ VIEČKA  200,00€

BOTOX

ČELO 110,00€

GLABELA  80-100€

OČI 80-100€

KÚTIKY ÚST 80,00

BRADA 60,00€

LÍCA 120,00€

PROTISTRESOVÉ OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 45 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antistresového séra a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie pleti, ktorá je unavená, stresovaná s tvorbou vrások, zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Týmto ošetrením sa pleť stáva napnutá, pružná a hydratovaná. Ošetrenie zlepšuje elasticitu, navráti pleti jas a pevnosť.

THALASSO OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 48 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie séra s obsahom morských rias a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Morské riasy dodávajú pleti chýbajúce minerály, proteíny a spolu s kys. hyaluronovou obnovujú hydratáciu. Ošetrenie má vyživujúce, regeneračné účinky a napomáha zmierneniu vrások a predchádza ich tvorbe.

SENSITIVE SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie synergie séra až k bunkám. Toto sérum má antioxidačné, vyživujúce, skľudňujúce a spevňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre citlivú, podráždenú pleť s tvorbou kuperózy (praskaniu cievok) zlepšuje elasticitu a celkovú regeneráciu pleti.

BAOBAB OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 48 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie extraktu so silným antioxidačným účinnkom a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie má silné regeneračné schopnosti, vyživuje pleť a podieľa sa na tvorbe kolagénu a elastínu, zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovú regeneráciu pleti. Je vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.

AKNÉ SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 48 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antiacne séra až k bunkám. Toto sérum má protizápalové, antioxidačné, vyživujúce a skľudňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre problematickú, mastnú, aknóznu pleť. Vďaka 100% čistým aktívnym látkam obnovuje kyslé pH pleti, má protizápalové a skľudňujúce účinky.

OŠETRENIE SO ZLATOU MASKOU 45 €

Čisté 24 karátové zlato preniká pomocou fototerapie k bunkám a zadržuje kolagén a elastín, zlepšuje vzhľad pokožky, vyhlazuje vrásky, bielí pigmentové škvrny, snižuje zápalové procesy kože, oživuje a revitalizuje pokožku, normalizuje mazové žľazy a chráni pred škodlivými účinkami životného prostredia.

KOLAGÉNOVÁ KÚRA 50 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti(odlíčenie,tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling)V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom akné, vrások... Dermabrázia je ošetrenie ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuum (drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Elektroporácia, fotoporácia. Na tvár klienta aplikujeme kolagénovú masku, svetlo nastavíme na také hodnoty ,ktoré sú pre klienta prijateľné a zvýšime intenzitu prúdu pre elektroporáciu tak, aby to bolo pre klienta príjemné. Po odstránení Led a gélovej masky zakončíme ošetrenie aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou.

CHEMICKÝ PEELING s peptidami 48,00€
Chemický peeling
LASH LIFTING RIASY 25,00 €

LAMINÁCIA OBOČIA  25,00€

3D MIHALNICE NOVÉ 55,00€ DOPĹŇANIE 25,00€

4D MIHALNICE NOVÉ 65,00€ DOPĹŃANIE 30-35€

KAŚMÍROVE, NORKOVÉ MIHALNICE 75,00€

FORMOVANIE OBOČIA 5,00 €

FARBENIE OBOČIA  5,00€

FARBENIE MIHALNÍC  5,00€

LASH LIFTING MIHALNICE  25,00€ + 5,00€ farbenie

LAMINÁCIA OBOČIA   25,00€+ 5,00€ farbenie

KRÉM PODĽA TYPU PLETI 1-2 €
Krém podľa typu pleti
Denné líčenie 15,00-20,00 €
Denné líčenie
Spoločenské líčenie 25-35 €
Spoločenské líčenie
Depilácia
Horná pera 4 €
Brada 4 €
Ruky 15 €
Lýtka 20 €
Stehná 20€
Celé nohy 35 €
Bikiny 18 €
Podpazušie 18 €

Vybrané akcie na služby salónu ELIT

Každý mesiac ponúkame množstvo výhodných akcií. Pozrite si čo ponúkame v tomnto období.

3D FOTOOMLADENIE OD 25€

OMLADENIE, LIFTING, LIEČBA AKNÉ, REDUKCIA PIGMENTÁCIÍ, PÓROV...

BOTOX OČNÉHO OKOLIA ,         VRÁSKY HNEVU 

ODSTRÁNENIE  VRÁSOK  OD 60€

VYPAĽOVANIE BRADAVÍC, FIBRÓMOV, PAPILÓMOV, HEMANGLIÓMOV

HEMANGLIOMOV  ..... OD 5€

OŠETRENIE S BIOPEPTIDMI

rozžiarená, hydratovaná a spevnená  pleť  49€

ODSTRÁNANIE ROZŠÍRENÝCH CIEVOK

OD 25€

LED PHOTON MESOTERAPIA  MESOPENOM  A BIOPEPTIMI

KOKTEIL PRÍRODNÝCH PEPTIDOV RYBIEHO KOLAGÉNU   TVÁR 75€

 

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00