Cenník

Kozmetika

Ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu ako je ipl, rádiofrekvencia, vakuumterapia, elektroporácia, fotoporácia, fototerapia, kryoterapia, dermabrázia, ultrazvuk, skin skrubber...

Cenník kozmetických služieb

Diamantová dermabrázia
Tvár 10 min. 10,00 €
Tvár 15 min. 15,00 €
Tvár, krk, dekolt 15 min. 20,00 €

Dekolt

Strie 15 min.

Chrbát 15 min

18,00 €

25,00€

25,00€

Kryoterapia-liečba chladom
Tvár 5 min. 8,00 €
Tvár 10 min. 15,00 €

Tvár 15 min

.Tvár, krk, dekolt  15min

20,00 €

25,00€

Vákuumterapia - lymfodrenáž tváre a krku (detoxikácia pri opuchoch, akné...)
Tvár, krk 10 min. 10,00 €
Tvár, krk 20 min. 20,00 €
Masáž tváre
Masáž tváre 10,00 €
Masáž tváre, krku, dekoltu 15,00 €
Masky podľa typu pleti 4,50 - 9,50 €
Vpravovanie sér, masiek podľa typu pleti ultrazvukom 18,00 €
Fotoporácia červené svetlo + maska 18,00 EUR

(regeneračný účinok, redukcia vrások, anti- aging, prienik látok do hlbokých vrstiev pokožky, fotobiomodulačný účinok)

BALÍČEK KLASIK 22,90 EUR

Odlíčenie, tonizácia, peeling, naparovanie, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK ULTRAZVUKOVÉ čistenie basik 24,90 EUR

Odlíčenie, tonizácia, peeling, zmäkčovacia maska, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK klasik plus 27,90 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie alebo naparovanie, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

ODSRÁNENIE MÍLIÍ od 3,00€ podľa rozsahu

BALÍČEK ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE BASIK PLUS 29,90 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami,dvojfázová maska al. zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie,sérum, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

celý balíček ultrazvukové čistenie basik plus doplnené o ručné čistenie                         38,90€

BALÍČEK extra 44,90€

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti,kryoterapia 10min.. záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK extra plus 45,90 €

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie,SÉRUMpodľa typu pleti, masáž tváre, krku a dekoltu,  maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK luxury 65,90€ EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie alebo naparovanie, ultrazvukové alebo klasické hĺbkové čistenie podľa výberu,sérum podľa typu pleti, masáž tváre, krku a dekoltu, kryoterapia, maska podľa typu pleti, fototerapia, svetlo podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

Rádiofrekvenčné omladenie (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY) + beauty vital SÉRA PODĽA TYPU
Tvár 55,00 €

Okolie očí

Čelo

25,00€

29,00 €

Okolie úst

Podbradok

23,00 €

45,00€

Brada 35,00 €
Tvár, krk 65,00 €
Dekolt 45,00 €
Tvár, krk, dekolt 75,00 €
PQ AGE - lifting, spevnenie

Ošetrenie vrások, akné, omladenie

Tvár

Tvár, krk

tvár, krk, dekolt

 

48,00€

63,00€

89,00€

3D FOTOOMLADENIE S REGENERÁCIOU A SVETELNOU TERAPIOU 

Tvár

Krk

85,00€

45,00€

Dekolt

Podbradok

Okolie úst

 Okolie očí

55,00€

35,00€

45,00€

35,00€

Tvár + krk

Líca (obojstranne)

Tvár+krk+dekolt

Brada

4D FOTOOMLADENIE S REGENERÁCIOU A SVETELNOU TERAPIOU (VYPNUTIE, STIMULÁCIA KOLAG. VLÁKEN) 

Tvár

Tvár+krk

120,00€

55,00€

155,00€

40,00€

 

 

110,00€

145,00€

   

Tvár+krk+dekolt

 170,00€
MESOTERAPIA MESOPENOM A SVETELNOU TERAPIOU SO STERILNÝMI MASKAMI (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY, AKNÉ...) + SÉRA PODĽA PROBLÉMU
Tvár 48,00 €
Čelo 29,00 €
Okolie úst 23,00 €
Brada 35,00 €
Tvár, krk 65,00 €
Dekolt 43,00 €
Tvár, krk, dekolt 75,00 €
OŠETENIE VRÁSOK MESOTERAPIA INJEKČNÁ nesieťovanou kyselinou hyalurónovou
Ošetrenie vrások, ochabnutosti, hĺbková hydratácia 1,5ml 120 €
IPL LIEČBA AKNÉ

 Tvár         85,00€

Líca           55,00€

Čelo           35,00€

Brada         40,00€

Chrbát        99,00€

Ramená      65,00€

IPL ODSTRAŇOVANIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

 

 

OŠETRENIE MASTNEJ A AKNÓZNEJ PLETI 38,50€

 

OŠETRENIE SUCHEJ PLETI 35,50 €

Odlíčenie(hydratačné čistiace mlieko),čistenie diamantovou hlavicou na postihnuté miesta(dermabrázia), meranie hydratácie pleti pomocou prístroja pred ošetrením, klasická relaxačná masáž tváre,krku a dekoltu vhodnou masážnou emulzioupodľa stavu pokožky(masážny krém s kolagénom,s extraktom zo ženšenu, so zeleným čajom a vit.C alebo s kys.hyaluronovou), maska podľa stavu a potreby pleti (kolagénová, hydratačná zjemňujúca maska), hydratácia očného okolia(kaviárová protivrásková maska), hydratačný denný krém(podľa stavu 24-hodinový krém pre zrelú pleť), záverečné meranie hydratácie pleti.

OŠETRENIE CITLIVEJ PLETI 35,50 €

Veľmi priaznivo pôsobia na pokožku, hydratujú ju, dodávajú potrebnú vlhkosť,pružnosť.),denný krém pre citlivú až veľmi citlivú pleť(Pleť nedráždi, upokojuje ju a stimuluje. Chráni pleť pred vonkajším škodlivý i UV žiarením).

Program na bielenie PLETI 35,50 €

zabraňujú zvýšenej tvorbe melanínu a blokujú nežiadúce účinky UV A a B žiarenia).

CHEMICKÝ PEELING 38€

Prienik aktívnych KYSELÍN do hĺbky kože,

Kyseliny podľa problému...salicylova, mandľová, pyrohroznová, mliečna, glykolová...

MESO-FLASH RÝCHLE VYPNUTIE POKOŽKY                        45,00€

silný vypínací účinok,redukcia vrások

KAVIÁROVÉ OŠETRENIE 38 €

 (regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, obnovuje hydrolipidickú rovnováhu, zlepšuje textúru a povrch pleti, zlepšuje pevnosť a tonus pleti).

LUXUSNÁ PERLEŤOVÁ MASKA S FOTOPORÁCIOU A FOTOTERAPIOU 45 €

Perleťová maska- táto luxusná maska obsahuje Pearl prášok, jednu z najefektívnejších látok, ktorú vytvorila príroda pre krásnu a dokonalú pleť. Odďaľuje proces starnutia, má vynikajúce omladzujúce a revitalizačné účinky. Perleťový prášok je zázračný elixír krásy. Šípkový olej spomaľuje tvorbu vrások, má vysoký obsah vitamínov A a C a posilňujúci účinok na kapiláry a spojivové tkanivo. Prítomnosť avokádového a brutnákového oleja vytvára pre pokožku maximálny konfort. Tea tree oil blahodárne pôsobí na suchú pokožku a Bees Wax zaistí jemnú a hebkú pleť. Je to vynikajúca výživná a hydratačná maska pre okamžité dosiahnutie výsledkov.RÁDIOPORÁCIA KYSELINY HYALÚRONOVEJ 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling).V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom vrások. Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie kyseliny hyalurónovej a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Týmto ošetrením sa pleť stáva napnutá, pružná a hydratovaná. Ošetrenie zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovú regeneráciu pleti.

PROTISTRESOVÉ OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antistresového séra a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie pleti, ktorá je unavená, stresovaná s tvorbou vrások, zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Týmto ošetrením sa pleť stáva napnutá, pružná a hydratovaná. Ošetrenie zlepšuje elasticitu, navráti pleti jas a pevnosť.

THALASSO OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie séra s obsahom morských rias a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Morské riasy dodávajú pleti chýbajúce minerály, proteíny a spolu s kys. hyaluronovou obnovujú hydratáciu. Ošetrenie má vyživujúce, regeneračné účinky a napomáha zmierneniu vrások a predchádza ich tvorbe.

SENSITIVE SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie synergie séra až k bunkám. Toto sérum má antioxidačné, vyživujúce, skľudňujúce a spevňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre citlivú, podráždenú pleť s tvorbou kuperózy (praskaniu cievok) zlepšuje elasticitu a celkovú regeneráciu pleti.

BAOBAB OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie extraktu so silným antioxidačným účinnkom a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie má silné regeneračné schopnosti, vyživuje pleť a podieľa sa na tvorbe kolagénu a elastínu, zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovú regeneráciu pleti. Je vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.

AKNÉ SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antiacne séra až k bunkám. Toto sérum má protizápalové, antioxidačné, vyživujúce a skľudňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre problematickú, mastnú, aknóznu pleť. Vďaka 100% čistým aktívnym látkam obnovuje kyslé pH pleti, má protizápalové a skľudňujúce účinky.

OŠETRENIE SO ZLATOU MASKOU 45 €

Čisté 24 karátové zlato preniká pomocou fototerapie k bunkám a zadržuje kolagén a elastín, zlepšuje vzhľad pokožky, vyhlazuje vrásky, bielí pigmentové škvrny, snižuje zápalové procesy kože, oživuje a revitalizuje pokožku, normalizuje mazové žľazy a chráni pred škodlivými účinkami životného prostredia.

KOLAGÉNOVÁ KÚRA 45 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti(odlíčenie,tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling)V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom akné, vrások... Dermabrázia je ošetrenie ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuum (drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Elektroporácia, fotoporácia. Na tvár klienta aplikujeme kolagénovú masku, svetlo nastavíme na také hodnoty ,ktoré sú pre klienta prijateľné a zvýšime intenzitu prúdu pre elektroporáciu tak, aby to bolo pre klienta príjemné. Po odstránení Led a gélovej masky zakončíme ošetrenie aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou.

CHEMICKÝ PEELING 38
Chemický peeling
SEMIPERMANENTNÉ RIASY 35,00 €
semipernamentné riasy
FORMOVANIE OBOČIA 2,50 €
Formovanie obočia
KRÉM PODĽA TYPU PLETI 1-2 €
Krém podľa typu pleti
Denné líčenie 7 €
Denné líčenie
Spoločenské líčenie 10 €
Spoločenské líčenie
Depilácia
Horná pera 3 €
Brada 4 €
Ruky 10 €
Lýtka 12 €
Stehná 15,50 €
Celé nohy 25 €
Bikiny 9,90 €
Podpazušie 9,90 €

Vybrané akcie na služby salónu ELIT

Každý mesiac ponúkame množstvo výhodných akcií. Pozrite si čo ponúkame v tomnto období.

ODSTRÁNENIE CIEVOK NA NOHÁCH PLAZMOU 

ZBAVTE SA ROZŠÍRENĆH CIEVOK OD 25€

BOTOX- ODSTRÁNENIE NADMERNÉHO POTENIA

ODSTRÁNENIE NADMERNÉHO POTENIA PODPAZUŠIE  260€

RF LIPOSUKCIA-SPEVNENIE A ÚBYTOK TUK. TKANIVA

SPEVNENIE  POKOŽKY A ÚBYTOK TUK. TKANIVA OD 30€

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE 

rozžiarená, hydratovaná a spevnená  pleť  45€

OŠETRENIE S VITAMÍNOM C

hydratácia, spevnenie, rozžiarenie a oživenie pokožky   39 €

LED PHOTON MESOTERAPIA  MESOPENOM  

podľa typu pleti: rieši jazvy, pigmentácie, vrásky, fotostarnutie....svetlo  podľa problému 48€

 

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Telefón: (+421) 33 593 60 50
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00