Cenník

Kozmetika

Ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu ako je ipl, rádiofrekvencia, vakuumterapia, elektroporácia, fotoporácia, fototerapia, kryoterapia, dermabrázia, ultrazvuk, skin skrubber...

Cenník kozmetických služieb

Diamantová dermabrázia
Tvár 10 min. 10,00 €
Tvár 15 min. 14,00 €
Tvár, krk, dekolt 15 min. 18,00 €
Strie 20 min. 26,00 €
Kryoterapia
Tvár 5 min. 8,00 €
Tvár 10 min. 15,00 €
Tvár, krk, dekolt 15 min. 20,00 €
Vákuumterapia - lymfodrenáž
Tvár 10 min. 7,00 €
Tvár 20 min. 15,00 €
Masáž tváre
Masáž tváre 10,00 €
Masáž tváre, krku, dekoltu 15,00 €
Masky podľa typu pleti 4,50 - 9,50 €
Vpravovanie sér, masiek podľa typu pleti ultrazvukom 18,00 €
Fotoporácia červené svetlo + maska 18,00 EUR

(regeneračný účinok, redukcia vrások, anti- aging, prienik látok do hlbokých vrstiev pokožky, fotobiomodulačný účinok)

BALÍČEK KLASIK 22,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, peeling, naparovanie, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK ULTRAzvukové čistenie basik 24,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, peeling, zmäkčovacia maska, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK klasik plus 27,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, KLASICKÉ hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE BASIK PLUS 29,50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK extra 38,50

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti,kryoterapia záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK extra plus 45, 50 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, masáž tváre, krku a dekoltu, kryoterapia, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BALÍČEK luxury 59 EUR

Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovou hlavicou, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové alebo klasické hĺbkové čistenie podľa výberu, masáž tváre, krku a dekoltu, kryoterapia, maska podľa typu pleti, fototerapia, záverečné ošetrenie (krém)

RÁDIOFREKVENCIA TVÁR (VRÁSKY, VYPNUTIE, JAZVY) + BEAUTY VITAL
10 minút 23 €
15 minút 29 €
20 minút 35 €
25 minút 43 €
30 minút 49 €
35 minút 55 €
40 minút 63 €
50 minút 69 €
60 minút 75 €
Rádiofrekvenčné omladenie (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY) + beauty vital SÉRA PODĽA TYPU
Tvár 55,00 €
Čelo 29,00 €
Okolie úst 23,00 €
Brada 35,00 €
Tvár, krk 63,00 €
Dekolt 43,00 €
Tvár, krk, dekolt 75,00 €
OŠETENIE VRÁSOK S WRINKLECARE
Ošetrenie vrások s wrinklecare 38 €
RÁDIOFREKVENCIA TVÁR (VRÁSKY, VYPNUTIE, JAZVY) + BEAUTY VITAL
10 minút 23 €
15 minút 29 €
20 minút 35 €
25 minút 43 €
30 minút 49 €
35 minút 55 €
40 minút 63 €
50 minút 69 €
60 minút 75 €
Rádiofrekvenčné omladenie (VRÁSKY, VYPNUTIE- LIFTING, JAZVY) + beauty vital SÉRA PODĽA TYPU
Tvár 55,00 €
Čelo 29,00 €
Okolie úst 23,00 €
Brada 35,00 €
Tvár, krk 63,00 €
Dekolt 43,00 €
Tvár, krk, dekolt 75,00 €
OŠETENIE VRÁSOK S WRINKLECARE
Ošetrenie vrások s wrinklecare 38 €
OŠETRENIE SUCHEJ PLETI S HYDROCARE 38 €
Ošetrenie suchej pleti s hydrocare
OŠETRENIE AKNÉ S ACNECARE 38 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti(odlíčenie,tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling)V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom akné, vrások... Dermabrázia je ošetrenie ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuum (drenáž teflonovou hlavicou).Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Elektroporácia, fotoporácia. Na tvár klienta aplikujeme masku(hydro, wrinkle alebo acnecare), svetlo nastavíme na také hodnoty ,ktoré sú pre klienta prijateľné a zvýšime intenzitu prúdu pre elektroporáciu tak, aby to bolo pre klienta príjemné. Po odstránení Led a gélovej masky zakončíme ošetrenie aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou.

OŠETRENIE MASTNEJ A AKNÓZNEJ PLETI 35€

Odlíčenie (čistiaci krém s červeného hrozna), čistenie diamantovou hlavicou(dermabrázia), exfoliačný peeling(regulácia kožného mazu), naparovanie , hĺbkové čistenie, sťahujúca maska na reguláciu kožného mazu pre T a U zónu/vyrovnávajúca na mastnú pleť, maska anti-akné s čajovníkom alebo čučoriedková pre aknóznu problematickú pleť, vakuum terapia(prispieva k odstráneniu nadbytočného mazu z pórov,redukuje akné), kryoterapia(protizápalový účinok,stiahnutie krvných ciev,jaziev po akné,tonizácia), pleťový krém pre problematickú pleť.

OŠETRENIE SUCHEJ PLETI 35 €

Odlíčenie(hydratačné čistiace mlieko),čistenie diamantovou hlavicou na postihnuté miesta(dermabrázia), meranie hydratácie pleti pomocou prístroja pred ošetrením, klasická relaxačná masáž tváre,krku a dekoltu vhodnou masážnou emulzioupodľa stavu pokožky(masážny krém s kolagénom,s extraktom zo ženšenu, so zeleným čajom a vit.C alebo s kys.hyaluronovou), maska podľa stavu a potreby pleti (kolagénová, hydratačná zjemňujúca maska), hydratácia očného okolia(kaviárová protivrásková maska), hydratačný denný krém(podľa stavu 24-hodinový krém pre zrelú pleť), záverečné meranie hydratácie pleti.

OŠETRENIE CITLIVEJ PLETI 35 €

Odlíčenie pleťovou esenciou pre citlivú pleť, jemný peeling, masáž tváre, krku a dekoltu masážnym prípravkom, ktorý pleť upokojuje, nedráždi ju, vakuumterapia (aktivuje krvný obeh, drenážuje pokožku, detoxikácia, prečistenie lymfatických dráh),pleťová maska na citlivú pleť/zjemňujúca(Pokožku nedráždi, má jedinečné zloženie,ktoré je určené aj pre tú najcitlivejšiu pokožku náchylnú na rôzne alergické reakcie. Obsahuje prírodné rastlinné extrakty, ako extrakt z kosatca, kys. hyaluronovú. Veľmi priaznivo pôsobia na pokožku, hydratujú ju, dodávajú potrebnú vlhkosť,pružnosť.),denný krém pre citlivú až veľmi citlivú pleť(Pleť nedráždi, upokojuje ju a stimuluje. Chráni pleť pred vonkajším škodlivý i UV žiarením).

Program na bielenie PLETI 35 €

odlíčenie bieliacou esenciou, zbrúsenie vrchnej vrstvy pokožky diamantovou hlavicou(dermabrázia 20min.), pleťová maska bieliaca pre všetky typy pleti(Obsahuje vit.C a placentu ,ktoré zvyšujú transparentnosť pokožky počas čistenia a bielenia pleti. Ďalšie účinné látky ako ceramidy kys.hyaluronovú, ktoré pleti dodávajú potrebnú hydratáciu, pružnosť a pevnosť. Antioxidačný účinok,ktorý je zabezpečený extraktom Polygonum multiflorum dôkladne čistí.), kryoterapia-liečba pomocou chladu(tonizácia, po kozmetických úpravách, tmavé kruhy pod očami), pleťový bieliaci krém (extrakt z portulaky kapustnej obyčajnej a sofory zabraňujú zvýšenej tvorbe melanínu a blokujú nežiadúce účinky UV A a B žiarenia).

ELEKTROPORÁCIA 25 €

Prienik aktívnych látok do hĺbky kože, aktivácia obehu, hydratácia a výživa pokožky, protivráskové a spevňujúce ošetrenie).

FotoPORÁCIA ČERVENÉ SVETLO+ MASKA 20 €

(analgetický účinok,redukcia vrások,fotobiomodulačný účinok).

KAVIÁROVÉ OŠETRENIE 38 €

Odlíčenie hydratačným mliekom a dočistenie pleti hydratačným tonikom, esencia s výťažkom z kaviáru ,zlata, morských rias a ženšenu na okolie očí(dodáva jemnosť, pevnosť a tonus, redukujú sa malé vrásky, vypína sa okolie očí)kaviárová liftingová maska (okamžite pokožku vypína, regeneruje, hydratuje do hĺbky)pleťové sérum s výťažkom z kaviáru(na báze výťažku z kaviára a zlata s vysoko regeneračnými a výživnými vlastnosťami, okamžitý lifting, pokožku revitalizuje a dodáva jej vynikajúci vzhľad) krém s výťažkom z kaviáru, vitamínu E, sójovým lecitínom (regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, obnovuje hydrolipidickú rovnováhu, zlepšuje textúru a povrch pleti, zlepšuje pevnosť a tonus pleti).

LUXUSNÁ PERLEŤOVÁ MASKA S FOTOPORÁCIOU A FOTOTERAPIOU 45 €

Perleťová maska- táto luxusná maska obsahuje Pearl prášok, jednu z najefektívnejších látok, ktorú vytvorila príroda pre krásnu a dokonalú pleť. Odďaľuje proces starnutia, má vynikajúce omladzujúce a revitalizačné účinky. Perleťový prášok je zázračný elixír krásy. Šípkový olej spomaľuje tvorbu vrások, má vysoký obsah vitamínov A a C a posilňujúci účinok na kapiláry a spojivové tkanivo. Prítomnosť avokádového a brutnákového oleja vytvára pre pokožku maximálny konfort. Tea tree oil blahodárne pôsobí na suchú pokožku a Bees Wax zaistí jemnú a hebkú pleť. Je to vynikajúca výživná a hydratačná maska pre okamžité dosiahnutie výsledkov.

DRENÁŽ TEFLÓNOVÝMI HLAVICAMI 10 €
Drenáž teflónovými hlavicami
ČISTENIE DIAMANTOVOU HLAVICOU
Tvár 10 minút 10 €
Tvár + krk + dekolt 20 minút 25 €
Strie 20 minút 28 €
Kryoterapia 10 minút 16 €
RÁDIOPORÁCIA KYSELINY HYALÚRONOVEJ 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling).V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom vrások. Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie kyseliny hyalurónovej a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Týmto ošetrením sa pleť stáva napnutá, pružná a hydratovaná. Ošetrenie zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovú regeneráciu pleti.

PROTISTRESOVÉ OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antistresového séra a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie pleti, ktorá je unavená, stresovaná s tvorbou vrások, zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Týmto ošetrením sa pleť stáva napnutá, pružná a hydratovaná. Ošetrenie zlepšuje elasticitu, navráti pleti jas a pevnosť.

THALASSO OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie séra s obsahom morských rias a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Morské riasy dodávajú pleti chýbajúce minerály, proteíny a spolu s kys. hyaluronovou obnovujú hydratáciu. Ošetrenie má vyživujúce, regeneračné účinky a napomáha zmierneniu vrások a predchádza ich tvorbe.

SENSITIVE SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie synergie séra až k bunkám. Toto sérum má antioxidačné, vyživujúce, skľudňujúce a spevňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre citlivú, podráždenú pleť s tvorbou kuperózy (praskaniu cievok) zlepšuje elasticitu a celkovú regeneráciu pleti.

BAOBAB OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie extraktu so silným antioxidačným účinnkom a antiage séra až k bunkám. Ošetrenie zamerané na ošetrenie vrások, ochabnutej pokožky zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie má silné regeneračné schopnosti, vyživuje pleť a podieľa sa na tvorbe kolagénu a elastínu, zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovú regeneráciu pleti. Je vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.

AKNÉ SYNERGIE OŠETRENIE S RÁDIOPORÁCIOU 40 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti (odlíčenie, tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling). Dermabrázia je ošetrenie, ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuumterapia - drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Rádioporácia- zapravenie antiacne séra až k bunkám. Toto sérum má protizápalové, antioxidačné, vyživujúce a skľudňujúce účinky. Ošetrenie zakončíme aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou. Ošetrenie je určené pre problematickú, mastnú, aknóznu pleť. Vďaka 100% čistým aktívnym látkam obnovuje kyslé pH pleti, má protizápalové a skľudňujúce účinky.

OŠETRENIE SO ZLATOU MASKOU 45 €

Čisté 24 karátové zlato preniká pomocou fototerapie k bunkám a zadržuje kolagén a elastín, zlepšuje vzhľad pokožky, vyhlazuje vrásky, bielí pigmentové škvrny, snižuje zápalové procesy kože, oživuje a revitalizuje pokožku, normalizuje mazové žľazy a chráni pred škodlivými účinkami životného prostredia.

KOLAGÉNOVÁ KÚRA 45 €

Vyčistenie ošetrovanej pleti(odlíčenie,tonizácia..).Dermabrázia diamantovou hlavicou(intenzívny peeling)V tejto fáze sa špeciálne zameriame na partie s väčším výskytom akné, vrások... Dermabrázia je ošetrenie ktoré slúži k vyhladeniu nerovností kožného reliéfu a k odstráneniu hornej vrstvy kože. Vákuum (drenáž teflonovou hlavicou. Prevedieme ľahkú drenáž, čím dôjde k aktivácii krvného a lymfatického obehu. Táto fáza nám podporí výsledok ošetrenia po celej jej dĺžke. Elektroporácia, fotoporácia. Na tvár klienta aplikujeme kolagénovú masku, svetlo nastavíme na také hodnoty ,ktoré sú pre klienta prijateľné a zvýšime intenzitu prúdu pre elektroporáciu tak, aby to bolo pre klienta príjemné. Po odstránení Led a gélovej masky zakončíme ošetrenie aplikáciou krému a ľahkou tvárovou masážou.

CHEMICKÝ PEELING 38
Chemický peeling
SEMIPERMANENTNÉ RIASY 35,00 €
semipernamentné riasy
FORMOVANIE OBOČIA 2,00 €
Formovanie obočia
KRÉM PODĽA TYPU PLETI 1-2 €
Krém podľa typu pleti
Denné líčenie 7 €
Denné líčenie
Spoločenské líčenie 10 €
Spoločenské líčenie
Depilácia
Horná pera 3 €
Brada 4 €
Ruky 10 €
Lýtka 12 €
Stehná 15,50 €
Celé nohy 25 €
Bikiny 9,90 €
Podpazušie 9,90 €

Vybrané akcie na služby salónu ELIT

Každý mesiac ponúkame množstvo výhodných akcií. Pozrite si čo ponúkame v tomnto období.

FORMOVANIE POSTAVY DO PLAVIEK

PERNAMENTKA 3X 40 MIN ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCIA+30 MIN  LYMFOMASÁŽ 115€

MESOLIFT KYSELINOU HYALURÓNOVOU hydratáciaomladenie

hydratácia ,vypnutie pokožky, stimulácia kolagénu a revitalizácia pokožky  od 80€

VÝPLŇ KYSELINOU HYALURÓNOVOU 160€/1ML

Výplň vrások vrások hnevu, nosovo-ústnych, líc, pier, brady, vrások nad hornou perou...

KOLAGÉNOVÉ OŠETRENIE 35,00€

rozžiarená, spevnená pleť

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI 39€

hydratácia, spevnenie, oživenie pokožky  

MESOTERAPIA S VITAMÍNIM C A STERIL.C MASKAMI 48€

podľa typu pleti: rieši jazvy, pigmentácie, vrásky, fotostarnutie....

 

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Telefón: (+421) 33 593 60 50
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00