Formovanie tela

Služby salónu ELIT

Prehľad čo v našom salóne nájdete. Aké služby pre formovanie tela vykonávame.

Túžite po pekne vyformovanej postave?

Nemáte čas na aktívne športovanie?

Trápite sa diétami?

Pravidelne športujete a napriek tomu sa Vám nedarí zbaviť nadbytočného tuku, či celulitídy? V takom prípade sme tu pre Vás v novootvorenom štúdiu krásy a zdravia ELIT, ktoré ponúka klientom ako jediné v Trnave komplexnú starostlivosť o telo a tvár využitím exkluzívnych a najmodernejších prístrojov.

ELIT štúdio krásy je moderné štúdio zamerané na formovanie postavy, relaxáciu, regeneráciu a rekondíciu tela, vhodné tak pre ženy ako i mužov.

Krásu Vašej postave príjemnou a pohodlnou formou pomáhajú navrátiť najmodernejšie technológie a zariadenia. Spoločne, za pomoci najnovších revolučných metód, neinvazívnej techniky a individuálnych programov služieb dokážeme maximalizovať výsledky na ceste za postavou podľa Vašich predstáv. Viac informácií sa dočítate na stránkach jednotlivých procedúr.

Čo Vám prinášame a ponúkame?

Prinášame Vám skutočnú alternatívu chirurgickej liposukcie prostredníctvom kavitačného prístroja poslednej generácie.

Ponúkame Vám globálnu starostlivosť o Vaše telo pomocou ultrazvuku, rádiofrekvencie, elektroporácie, termostimulácie, presoterapie a masáže.

Neriešime len problematiku lokálne nahromadeného tuku, ale behom jedného ošetrenia odstraňujeme prebytočné tukové vrstvy, redukujeme všetky typy celulitídy a spevňujeme pokožku.

Garantujeme viditeľné výsledky už po prvom ošetrení, v závislosti na klientovi.

Pomôžeme Vám k celkovej regenerácii a ozdraveniu Vášho tela. Budete pôsobiť zdravšie, lepšie, a hlavne sa tak budete i cítiť.

bodyterkavitaciadiagnostikaIMG 0725

Naše štúdio krásy sa zameriava hlavne na tri smery činnosti

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky jedným z najnovších prístrojov na trhu : klasická kozmetika, prístrojová kozmetika, rádiofrekvencia, vakumterapia, elektroporácia, fotoporácia, fototerapia, kryoterapia, dermabrázia, masáž tváre, masáž dekoltu, masáž rúk, pleťové masky, líčenie, hĺbové čistenie, píling.

Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie : kavitácia, lymfomasáž, bodyter, vibračná plošiny, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.

Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže, masáž hlavy, masáž nôh, masáž rúk, masáž chrbta, masáž krku, masáž hrudníka, masáž chodidiel, reflexná masáž, masáž konskou masťou, masáž mentolovými emulziami, masáž masážnym olejom.

masaze1kadernictvo23d mihalnicefotoomladenie akcia

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00