Bodyter

Prístrojové cvičenie

Chcete schudnúť, vyformovať si postavu, zbaviť sa celulitídy ?

Popis služby

bodyter

Bodyter (prístrojové cvičenie na zoštíhlenie postavy a úpravu postavy)

CHCETE SCHUDNÚŤ, VYFORMOVAŤ SI POSTAVU, ZBAVIŤ SA CELULITÍDY ?

Tam Vám ponúkame globálne telové ošetrenie, ktoré iné techniky neumožňujú! Bodyter je prístroj určený pre profesionálne ošetrenie tela, ktorý umožňuje ošetrovať niekoľko partií súčasne (stená, brucho, zadok...).

Ide o prístroj na termostimuláciu tela, špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval exkluzívny TRIAKTÍVNY efekt: termoaktiv, stimuláciu a elektroporáciu. Prináša vynikajúce výsledky a možnosť prispôsobiť ošetrenie špecifickým potrebám klienta.

Bodyter znamená cvičenie podporou elektrickej a tepelnej stimulácie svalov, ktorej podstatou je stimulácia a natiahnutie svalov slabým striedavým prúdom. Je to nielen bezpečný, ale aj mimoriadne účinný spôsob formovania postavy, zbavenia sa celulitídy a tukových vankúšikov, či spevnenia ochabnutých častí tela.

Cenník pre prístrojové cvičenie Bodyter:


1 x cvičenie

15EUR


3 x cvičenie  

36 EUR


6 x cičenie

70 EUR


10 x cvičenie

110 EUR


diagnostika

5 EUR

pristroj bodyter

Ďalšie informácie o cvičení s Bodyterom:

TriAktivny efekt

TriAktivny efekt spočíva v kombinovanej aplikácii termoterapie, elektrostimuláce a elektroporáce, s cieľom dosiahouť čo najlepších výsledkov v rekordne krátkom čase.

Nielen na chudnutie

Okrem toho, že veľmi rýchlo naštartuje samotné chudnutie, pomáha dosiahnuť vysnívanú postavu. Bodyter je efektívne riešenie pri problémoch s celulitídou, pretože v dôsledku elektrickej stimulácie sa spevňuje spojivové tkanivo.

Pre všetky vekové katagórie

Je ideálny pre všetky vekové kategórie, pre ľudí, ktorí vykonávajú sedavú prácu, pre ľudí, ktorí cvičia a chcú v čo najkratšom čase dosiahnuť vylepšenie postavy, či pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami pohybového, či svalového aparátu.

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00