Diagnostika

Telesný analyzátor

Ponúkame Vám analýzu Vášho zdravotného stavu pomocou multifunkčného telesného analyzátora, ktorý vyhodnotí Váš BMI-index, aktuálny podiel svalovej hmoty, podiel tuku a vody v tele.

Popis služby

diagnostika

Ponúkame Vám analýzu Vášho zdravotného stavu pomocou multifunkčného telesného analyzátora, ktorý vyhodnotí Váš BMI-index, aktuálny podiel svalovej hmoty, podiel tuku a vody v tele. Multifunkčný telesný analyzátor samozrejme ponúka možnosť vytlačenia nameraných hodnôt:

Salón krásy a zdravia ELIT. Náš kozmetický salón sa nachádza v Trnave, na ulici Beethovenova 28. Zameriavame sa hlavne na prístrojovú kozmetiku, klasickú kozmetiku, kozmetiku, formovanie postavy, relax. Kozmetika v Trnave má veľa podôb, avšak u nás nájdete asi jej najširšie a najmodernejšie poňatie. Pojem kozmetické služby je u nás rozdelený do viac kategórií ako sú prístrojová kozmetika, klasická kozmetika, ručná kozmetika, predaj kozmetických doplnkov. ošetrenia ako dermabrázia, rádiofrekvencia, IPL svetlo, pulzné svetlo, kavitácia sú pre nás bežné a vykonávame ich pravidelne každý deň. Salón Elit je zameraný na spokojnosť zákazníčok, ale aj zákazníkov. Štúdio krásy a zdravia určite ponúkne klientom to správne riešenie na ich okrášlenie a prevenciu. V kozmetickom salóne ELIT používame skutočne kvalitnú kozmetiku, kvalitné kozmetické výrobky, kvalitný profesionálny kozmetický materiál.

diagnostika pristroj

Ďalšie informácie o diagnostike:

Namerané hodnoty na
  • Vek
  • Výška
  • Hmotnosť, aktuálnu
  • BMI
  • Podiel tuku v tele v %, v kg
  • Podiel svalovej hmoty v %, v kg
  • Podiel vody v tele v %
  • Vyhodnotenie Vašej hmotnosti (nadváha, podváha)
Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00