Presoterapia

lymfomasáž

Prístrojová lymfodrenáž pomáha aj pri chudnutí, dopomáha pri tvarovaní postavy. Dobre pôsobí proti celkovej únave, opuchnutiu a ťažkým nohám a dopomáha k celkovej regenerácii organizmu. Je veľmi účinná aj proti celulitíde.

Popis služby

presoterapia

Presoterapia je terapeutická metóda využívaná v kozmetike, fyzioterapii a v estetickej medicíne, pre drenáž a redukciu žilových a lymfatických edémov (opuchov). Aktivuje obeh (žilový a lymfatický), stimuluje opätovnú absorpciu intersticiálnych tekutín a drenáž týchto tekutín smerom k organickým filtrom. Ošetrenie týmto prístrojom je zvlášť vhodné u klientov s pocitmi ťažkých a unavených nôh, s celulitídou, po zásahoch estetickej chirurgie a pre celkovú relaxáciu a detoxikáciu organizmu.

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém tvorí komplexná sieť lymfatických orgánov, vrátane kostnej drene, týmusu a sleziny. Cez lymfatický systém prúdi tekutina, ktorá sa nazýva lymfa – obsahuje živiny, odpadové látky a biele krvinky.

Dôležité je, aby celý lymfatický systém fungoval tak ako má, a to hlavne preto lebo pri nefunkčnej lymfatickej sústave telo pociťuje únavu, bunky sú preťažené, organizmus nedokáže efektívne bojovať s infekciami a môžu vznikať edémy (opuchy). Ak chcete efektívne zabrániť problémom spojeným so zlým fungovaním lymfatického systému, tak by ste mali skúsiť prístrojovú lymfodrenáž, ktorá je veľmi účinná aj proti celulitíde.

Cenník pre presoterapiu:


20 minút

6 EUR


30 minút 

8 EUR


60 minút

15 EUR

pristroj presoterapia

Ďalšie informácie o presoterapii:

Pomáha pri

Chudnutí, dopomáha pri tvarovaní postavy. Dobre pôsobí proti celkovej únave, opuchnutiu a ťažkým nohám a dopomáha k celkovej regenerácii organizmu.

Ako sa vakonáva presoterapia

Prístrojová lymfodrenáž pracuje za pomoci návlekov, ktoré prekryjú celé dolné končatiny až po brucho. Z návlekov vychádzajú hadičky, cez ktoré sa vháňa vzduch do komôr, čo vytvára tlakovú masáž na vybrané časti tela. Jemné, rytmické tlakové vlny začínajú pri špičke chodidiel cez lýtka, stehná a boky. Potom tlak povolí a opäť začína nová vlna ktorá účinne rozhýbe váš lymfatický obeh.

Je ideálnym riešením predovšetkým v týchto prípadoch

Prevencia žilovej trombózy, edémy po chirurgickom zákroku, celulitída, obezita, popôrodná starostlivosť, zlepšuje a obnovuje pružnosť pokožky, relax - nepriamo stimuluje celkový obeh a napomáha k pocitu pohody, po zásahoch estetické chirurgie, pre opätovné navodenie lymfatického systému v danej oblasti (po liposukcii), celková detoxikácia organizmu

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00