Vyskúšajte fotorejuvenizáciu. Fotorejuvenizácia- fotoomladenie je najmodernejšia metóda používaná vo svete pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo iných častí.

Podstatou starnutia kože sú štrukturálne zmeny kolagénu – bielkoviny dodávajúcej koži pevnosť. Fotorejuvenizácia pomocou IPL je momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach. Oproti laseru je šetrnejšia voči pokožke, menej poškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. Svetelná energia IPL preniká hlboko do kože a navodzuje novotvorbu kolagénu. Pôvodný kožný kolagén, ktorý bol tepelným šokom poškodený, postupne sa nahrádza novootvoreným kvalitným kolagénom. To vedie k zväčšeniu objemu a počtu kolagénových vlákien a následne k vypnutiu pokožky. Výsledkom je vyhladenie jemných vrások, zmenšenie pórov a prejasnenie kože. Na dosiahnutie optimálnej rejuvenizácie sa aplikácia IPL opakuje aspoň 5 krát v 3-týždňových intervaloch. Dosiahnutý efekt pretrváva približne 12-24 mesiacov.

Absolvovanie kúry ošetrení Vám zaistí omladenú, rozžiarenú, hydratovanú pleť bez jemných vrások, zjednotený tón pleti. Najčastejšie ošetrovaná oblasť tvár, krk a dekolt.

Novinkou je 4D FOTOOMLADENIE, pri ktorom ošetrenie dopĺňame prehrievaním hlbokých častí pokožky, ktoré je veľmi účinné pri výskyte vrások, ochabnutej pokožky a jazvách.

Prehriatie hlbokých vrstiev pokožky zabezpečí práve rádiofrekvencia, ktorá výrazne ovplyvňujeme tvorbu kolagénu, ím sa zvýši tonus pokožky , dochádza k vypnutiu ochabnutých častí a vrások.

IPL fotoomladenie je účinné už od prvého ošetrenia , pleť je vypnutejšia, pevnejšia, rozžiarenejšia, dochádza k eliminácii vrások a k 60-80% úbytku rozšírených pórov (v závislosti od stavu pleti klienta).

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00