Ivana K.:

Ošetrenie trvalá epilácia v Trnave som dlho hľadala. Po prieskume trhu som sa rozhodla pre salón ELIT. Práve v tomto období nahradili staršiu metódu IPL epiláciu a trvalú laserovú epiláciu najmodernejším prístrojom na trhu v oblasti kozmetiky a medicínskej starostlivosti o pleť. Diódový laser novej generácie je určený na epiláciu partií na celom tele. Ja som si vybrala oblasť bikiny. Ošetrenie bolo profesionálne, diskrétne a príjemné. Cena zodpovedá kvalite a profesionalite poskytovaných služieb. V salóne som bola primerane poučená o ošetrení, možných výsledkoch a časovom prevedení epilácie. Samozrejme som vedela, že pre trvalú a kvalitnú epiláciu musím prísť na procedúru viac krát a to záleží na počasí, ročnom období a mieste epilácie. Teším sa na ďalšie ošetrenie a postupne aj na iné ponúkané služby v oblasti estetika a kozmetiky.

Monika M.

V salóne ELIT som spokojná. Procedúra prístrojová laserová epilácia ma ihneď zaujala. Skúsila som epiláciu rúk, konkrétne predlaktia. Ošetrenie bolo bezbolestné a prevedenie príjemné. Aby bola epilácia trvalá, musí prísť na ošetrenie viac krát, čo nepovažujem za obmedzujúce, práve naopak. Teším sa na ďalšie ošetrenia a určite skúsim aj iné partie.

Hana B.

Niekto sa asi hanbí, ale ja nie. V salóne krasy a zdravia ELIT som bola už viac krát na kozmetike , kavitácii, formovaní postavy a na rôznej prístrojovej kozmetike. Nový profesionálny laserový prístroj na trvalú epiláciu ma ihneď zaujal. Následne som skúsila epiláciu intímnych partií. Epilácia mojej intímnej partie bola prevedená diskrétne, bezbolestne a bez komplikácií. Po ošetrení nemám žiadne opuchy ani iné nežiaduce príznaky. Na prevedenie procedúry laserovej epilácie musí prísť viac krát, aby bola epilácia kompletná a dlhodobá. Ošetrenie odporúčam a teším sa na ďalšie novinky v oblasti kozmetiky a estetiky, ktoré v salóne Elit pravidelne pribúdajú.

 

Adriana Č.

Prístrojovú laserovú epiláciu som skúsila. Som spokojná s profesionálnym, odborným a zároveň milým prístupom. Vyepilovať som si dala oblasť podpazušie. Epilácia bola príjemná, bezbolestná v peknom, čistom a modernom prostredí. Trvalú epiláciu laserovým prístrojom rozhodne odporúčam.

Oficiálne informácie o trvalej laserovej epilácii:

  • Ošetrenie je rýchle a účinné
  • Realizácia úkonu je odborná a bezbolestná
  • Laserovú epiláciu môžeme aplikovať počas celého roku, ale určite odporúčame pred ošetrením konzultáciu v našom salóne
  • Epilácia sa vykonáva bez obmedzenia, dobre funguje na všetky typy pokožky
  • Dlhodobo odstraňujeme všetky druhy vlasov a chĺpkov

Na procedúru trvalej epilácie používame najefektívnejší, moderný, profesionálny diódový laser novej generácie medicínskych a estetických prístrojov dostupných na trhu. Používaný laserový diódový prístroj Elysion Pro je vyrobený, vyvinutý na ošetrenie trvalého a bezbolestného odstraňovania chĺpkov, vlasov, porastu na pokožke na celom tele. Prístroj je navrhnutý na trvalú laserovú epiláciu, pri ktorej sa intenzívne prenášajú pulzy svetelnej energie a týmto spôsobom sa selektívne a efektívne odstraňujú chĺpky. Vygenerovaná energia sa vstrebáva v ľudskej koži chromofórmi a dôsledne pôsobí na pigment vlasového folikulu – melanínu priamo na ošetrovanom mieste. Dané laserové impulzy reálne spôsobujú efektívnu teplotnú deštrukciu ošetrovaného vlasového folikulu bez poškodenia kože klienta a následne prichádza k trvalému odstráneniu chĺpkov – odborne nazývanej trvalej epilácii pokožky.

Prístroj Elysion Pro Diode Laser efektívne pracuje s technológióu UPS. Veľkou výhodou opisovanej inovatívnej technológie prístrojovej trvalej epilácie je ultrakrátky 3ms pulz. Tento pulz dokáže veľmi rýchlo, expresne zohriať ošetrovaný zasiahnutý chĺpok a zničiť tak jeho folikul. Vďaka inteligentnému, zabudovanému chladiacemu systému Crystal freeze je epilačné ošetrenie bezbolestné a pre niekoho až príjemné. Špeciálna hlavica dokáže výborne a príjemne predchladiť ošetrovanú oblasť, čo spôsobuje úľavu a príjemný pocit pri ošetrení a po ňom.

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00