Pomocou J plazma prístroja odstraňujeme: vírusové bradavice, kurie oká, výrastky, papilómy, fibrómy, hemanglióny, červené výrastky, xantelazma, jazvy, keloidy

Rýchle, bezpečné ošetrenie plazmatickým lúčom, bez pľuzgierov.

Po ošetrení zostáva iba malá suchá chrastička.

Odborné, rýchle, diskrétne s individuálnym prístupom ku klientovi.

Pred každým ošetrením sa vykonáva vstupná prehliadka, diagnostika, konzultácie a stanovenie vhodného systému a postupu ošetrenia.

Klient je riadne oboznámený s výhodami ošetrenia, postupom, časovým aspektom, žiadaným výsledkom a samozrejme s možným rizikom.

Prístroj obsahujúci plazmatický lúč je najnovšej rady nových medicínskych prístrojov. Plazmatický lúč je jedna z najnovších metód na odstraňovanie výrastkov na koži človeka v rôznych častiach ľudskej kože. Často na oder namáhané sa partie kože, podpazušie, chodidlá, tvár, okolie očí, ruky, intímne partie to všetko dokážeme pomocou prístroja s plazmatickým lúčom hravo ošetriť.

V kozmetickom salóne krásy a zdravia ELIT sa môžete objednať na presný termín konzultácie, obhliadky a diskusie o ošetrení konkrétnej časti tela. V prípade nejasnej alebo rizikovej diagnostike budete odporučený našej kožnej lekárke na odobratie vzoriek a vykonanie histologického vyšetrenia. Termín konzultácii o vypaľovaní výrastkov, ako aj termín na samotné vypaľovanie, odstránenie výrastkov, ošetrenie – vypaľovanie plazmatickým lúčom je treba minimálne 3 dni vopred. Ideálne objednanie je osobne navštíviť náš salón kozmetiky a estetiky a popri reálnej obhliadke dohodnúť termín ošetrenia. V prípade časovej tiesne klienta je možné objednať sa telefonicky, samozrejme po krátkom rozhovore o požadovanom odstraňovaní výrastkov a dohodnutí si termínu stretnutia.

Stručný a laicky opis pojmov:

Vírusové bradavice – infekčné, nenádorové kožné výrastky, vírusové ochorenie vyvolané typu vírusu HPV, vírusové bradavice sú časté u mužov aj žien rôzneho veku. Bradavice sa odstraňujú viacerými spôsobmi, ideálna voľba odstránenia sa stanový vizuálnou a odbornou obhliadkou.

Kurie oká - odumretá nahromadená koža okrúhleho tvaru, sfarbenie biele, alebo do žlta. V strede kurieho oka sa na chádza čierne sfarbenie. Kurie oko má vo svojej spodnej, vnútornej časti korene ktoré zasahujú hlboko pod kožu. Najčastejšie sa kurie oko nachádza na chodidlách a často trených častiach tela.

Výrastky – kožné útvary nezhubného typu. Výrastky sa často a hlavne odstraňujú pre estetickú stránku a komfort pacienta. Často sa vyskytujú pri hormonálnych problémoch, výrastok na koži môže byť aj dedičného charakteru.

Papilómy – útvary na povrchu kože rozmanitého tvaru a veľkosti 1-2 mm. Charakteristickým znakom papilómu je že rastú na tenkej tzv. stonke rôznej dĺžky a hrúbky. Papilómy vznikajú na koži celého tela. Bolestivé sú hlavne na miestach pri odere s oblečením, ktoré môže spôsobiť aj nepríjemné krvácanie.

Fibrómy – mäkké, kožné, drobné výrastky, nezhubného typu. Často uchytené na stopkách na koži. Za fibróm sa považuje nezhubný nádor mäkkých tkanív. Častý výskyt je na očných viečkach, krku, podpazuší a chrbte.

Hemanglióny – často sa vyskytujú v každom veku. Hemanglión môže byť aj vonkajší, ale často sa objaví aj na vnútorných orgánoch. Hemanglión sa dá definvať aj ako nezhubný cievny nádor. Vonkajší hemanglión sa dá pozorovať vizuálne, voľným okom.

Červené výrastky – kožné výrastky červenej farby, kožné znamienka. Vyrážky, škvrny obdobného typu. Červené výrastky a môžu vyskytovať na celom tele, ale často sa nachádzajú na intímnych partiách, genitáliách a v ich okolí.

Xantelazma – kožná lézia, často žltkastej farby. Lézia sa môže nachádzať v oblasti tváre, očí. Vyskytujú sa tesne pod povrchom kože. Počet kusov jeden, alebo aj viac v zhlukoch. Jazvy – tkanivá, ktoré zaceľujú ošetrované, alebo poranené miesto na tele. Jazvy môžu mať rôzne farby od bledej do červenej, fialovej, modrastej, sivej.. Jazvy majú rôzny povrch a to hladký, jemný, drsný, hrboľatý, vystúpený, kombinovaný.. Jazvy sú prirodzenou reakciou kože po narušení.

Keloidy – koloidná degenerácia bunkového tkaniva. Sekrét tekútého až gelového charakteru rôznych farieb a konzistencie.

Informácie na webe o tejto službe nájdete tu. Kompletný cenník služby nájdete na našom webe tu.

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00