Kozmetika

Služby salónu ELIT

Prehľad čo v našom salóne nájdete. Aké kozmetické služby vykonávame.

Túžite po krásnej zdravej pleti alebo po pekne vyformovanej postave?

Tak sme tu pre Vás!

Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť v oblasti kozmetiky, formovania postavy, kaderníctva a masáží.

V oblasti kozmetiky sa zameriavame na kompletnú starostlivosť o pleť formou klasickej a prístrojovej kozmetiky. V prístrojovej kozmetike sa zameriavame na 3D fotoomladenie, IPL liečbu akné, LED liečbu akné, rádiofrekvenčnú elimináciu jaziev po akné, kiahňach, dermabráziu diamantovými hlavicami, kryoterapiu, vákuumterapiu, fotoporáciu, rádiofrekvenčný lifting, IPL epiláciu, elimináciu hyperpigmentácií (pigmentových škvŕn), odstránenie cievnych lézií- rozšírených cievok na tvári i na tele, ultrazvukové čistenie pleti, zapravovanie sér i masiek do hlbších vrstiev kože rôznymi technikami...

V klasickej kozmetike sa zameriavame na medicínsky chemický peeling, klasické čistenie, masáže tváre, krku a dekoltu, aplikáciu 3d mihalníc, starostlivost o obočie, mihalnice, líčenie, depiláciu, celkovú starostlivosť o aknóznu, zmiešanú, suchú, citlivú pleť alebo o pleť s prejavmi starnutia.

V oblasti formovania postavy sa zameriavame na elimináciu celulitídy, strií, odbúranie tuku formou kavitácie- ultrazvukovej liposukcie, rádiofrekvennej liposukcie, formovanie postavy elektrostimuláciou a presoterapiou.

Z masáží sa zameriavame na klasické, športové, medové, reflexné masáže, na bankovanie, manuálnu lymfomasáž, mäkké techniky, či odborné manipulácie fyzioterapeutom.

Štúdio krásy a zdravia ELIT vzniklo v roku 2011. Otvoreniu salónu krásy predchádzala dôsledná príprava vysokoškolsky a stredoškolsky vzdelaných pracovníkov účasťou na školeniach, seminároch, výstavách, kurzoch, prednáškach, kde získali oficiálne osvedčenia a certifikáty na poskytovanie služieb v kozmetike, či už v klasickej kozmetike alebo v prístrojovej kozmetike ako je ipl epilácia, fotoomladenie, dermabrázia, kryoterapia, rádioterapia, ďalej služieb zameraných na formovanie postavy ako je kavitácia, ultrazvuková liposukcia, rádiofrekvencia, termostimulácia, ultrazvuk, elektoporácia, presoterapia- lymfomasáž, v oblasti masérskych a kaderníckych služieb. Priestory nášho salónu boli prerobené a pripravené špeciálne pre potrebu salónu krásy, kozmetického salónu, masážneho salónu, štúdia krásy, štúdia zdravia, dúfame, že k spokojnosti našich zákazníkov, zákazníčok.

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími zdravotníckymi prístrojmi na trhu

Formovanie postavy- najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie

Masáže – relaxačné, medové, bankovanie

Kadernícke služby

Nechtový dizajn

fotoomladenie akciakryoterapia3d mihalniceelektroporacia

Viac informácií o poskytovaných službách sa dočítate na stránkach jednotlivých procedúr.

Cieľom nášho salónu je spokojný, oddýchnutý zákazník, ktorý sa k nám rád vráti.

Tešíme sa na Vás. Kolektív salónu krásy a zdravia ELIT.

Naše štúdio krásy sa zameriava hlavne na:

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu ako je ipl, rádiofrekvencia, vakuumterapia, elektroporácia, fotoporácia, fototerapia, kryoterapia, dermabrázia, ultrazvuk, skin skrubber...

Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.

Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže, masáž hlavy, masáž nôh, masáž rúk, masáž chrbta, masáž krku, masáž hrudníka, masáž chodidiel, reflexná masáž, masáž konskou masťou, masáž mentolovými emulziami, masáž masážnym olejom.

Kadernícke služby

Nechtový dizajn

Čo Vám náš salón krásy a zdravia prináša a ponúka?

Ponúkame Vám rozmanité služby z oblasti kozmetiky ako je ipl fotoomladenie, rádiofrekvenčný lifting, trvalá epilácia...

Prinášame Vám skutočnú alternatívu chirurgickej liposukcie prostredníctvom kavitačného prístroja poslednej generácie. (kavitácia – bezbolestná ultrazvuková liposukcia)

Ponúkame Vám globálnu starostlivosť o Vaše telo pomocou ultrazvuku, rádiofrekvencie, elektroporácie, termostimulácie, presoterapie a masáže. Neriešime len problematiku lokálne nahromadeného tuku, ale behom jedného ošetrenia odstraňujeme prebytočné tukové vrstvy, redukujeme všetky typy celulitídy a spevňujeme pokožku.

Odporúčame Vám kozmetické ošetrenie tváre pomocou revolučných techník: rádiofrekvencie, vakuuterapie, elektroporácie, fotoporácie, fototerapie, kryoterapie a dermabráziu pokožky diamantovými hrotmi.

Garantujeme viditeľné výsledky už po prvom ošetrení, v závislosti na klientovi.

Pomôžeme Vám k celkovej regenerácii a ozdraveniu Vášho tela. Budete pôsobiť zdravšie a aj sa tak budete cítiť.

IMG 0734 0IMG 0752IMG 0728 0IMG 0725

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00