Akné

Liečba

Absolvovaním kúry ošetrení sa Vám výrazne zlepší stav akné a zápalových procesov. IPL terapia je účinná už od prvého ošetrenia, zmeny na pokožke a ústup akné je viditeľný.

Popis služby IPL liečby akné

liecba akne

Akné patrí medzi najčastejšie kožné ochorenia. Akné je najbežnejšie počas puberty, ale často pretrváva až do dospelosti. U väčšiny ľudí vymizne počas 20. až 25. roku života. U niektorých akné pretrváva až do 40 - tky, občas dokonca dlhšie. Akné sa typicky prejavuje formou komedónov, zápalových pupienkov alebo pľuzgierikov.

Problematickú pleť s akné ošetrujeme týmito spôsobmi: ipl terapiou, chemickým medicínskym peelingom, rádiofrekvenciou, Led svetelnou terapiou čistením dermabráziou alebo ultrazvukom.

 

Pri IPL terapii dochádza k aktivácii kožných buniek, k obnove pokožky, k úprave produkcie kožného mazu, uzatvoreniu pórov a priamemu pôsobeniu na pôvodcu akné.

Absolvovaním kúry -IPL liečby akné- ošetrení sa výrazne zlepšuje stav akné a zápalových procesov, pretože pri IPL ošetrení dochádza k zníženiu počtu zapálených vyrážok a k odstráneniu fľakov, ktoré zostávajú na koži po zhojení vyrážok. Zároveň dochádza k vylepšenie textúry kože a redukcii rozšírených pórov.

IPL liečba trvá 40 minút a zahŕňa odlíčenie, tonizáciu, peeling, aplikáciu gélu, aplikáciu samotnej IPL terapie, antiakné masky, antiakné+upokojujúce séra, svetelnú LED terapiu a záverečné ošetrenie. Pred zákrokom je vhodné absolvovať dermabráziu, pri ktorej dôjde k odstráneniu hornej rohovej vrstvy kože.

Pri aplikácii intenzívneho pulzného svetla dochádza k aktivácii kožných buniek, k obnove pokožky, úprave produkcie kožného mazu, uzatvoreniu pórov a priamemu pôsobeniu na pôvodcu akné.

Absolvovaním kúry ošetrení sa Vám výrazne zlepší stav akné a zápalových procesov.

IPL Terapia je účinná už od prvého ošetrenia, zmeny na pokožke a ústup akné je viditeľný.

Cenník IPL liečba akné+ svetelná terapia:

cena tvar

celá tvár

85 EUR

cena plecia

ramená

65 EUR

cena tvar dekolt

krk a tvár

110 EUR

cena chrbat

celý chrbát

99 EUR

pristroj fotoomladenie

Ďalšie informácie o IPL antiaknéterapie:

Kontraindikácie IPL antiaknéterapie

Tehotenstvo a kojenie, čerstvé opálenie, epilepsia, nádorová onemocnenie, porušená integrita kože, užívanie antiakné farmák a farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože.

IPL ošetrenie sa neaplikuje

V prípade kontraindikácií, na miestach s materskými znamienkami, s tetovaním

Príprava na IPL ošetrenie

Dodržanie zákazu opaľovania 10 dní.

Po ošetrení IPL antiaknéterapie

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 10 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrovanej oblasti – samo vymizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu.

Možné reakcie

Ľahké začervenanie, jemný odtok, pocit ľahkého pálenia (vymiznú za pár minút, maximálne hodín). Po ošetrení môže dôjsť k jemnému šúpaniu pokožky.

Doporučené opakovanie IPL ošetrení

Minimálne 3-5 opakovaní v závislosti na stave pokožky

Interval medzi ošetreniami ipl:

3 týždne

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00