Fotoomladenie

Fotorejuvenizácia

Momentálne najúčinejší spôsobo na odstránenie škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach.

Popis služby 3D fotoomladenie

4d fotoomaldanie

3D Fotorejuvenizácia- fotoomladenie je najmodernejšia metóda používaná vo svete pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo iných častí.

Podstatou starnutia kože sú štrukturálne zmeny kolagénu – bielkoviny dodávajúcej koži pevnosť. 3D fotorejuvenizácia pomocou IPL je momentálne najúčinejším spôsobom na odstránenie škvŕn, rozšírených cievok, fľakov po akné a zlepšenie textúry pokožky na tvári, v dekolte alebo iných častiach. Oproti laseru je šetrnejšia voči pokožke, menej poškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. Sveteľná energia IPL preniká hlboko do kože a navodzuje novotvorbu kolagénu. Pôvodný kožný kolagén, ktorý bol tepelným šokom poškodený, postupne sa nahrádza novotvoreným kvalitným kolagénom. To vedie k zväčšeniu objemu a počtu kolagénových vlákien a následne k vypnutiu pokožky. Výsledkom je vyhladenie jemných vrások, zmenšenie pórov a prejasnenie kože. Na dosiahnutie optimálnej rejuvenizácie sa aplikácia IPL opakuje aspoň 6-8 krát v 2-3-týždňových intervaloch. Dosiahnutý efekt pretrváva približne 12-24 mesiacov Absolvovanie kúry ošetrení vám zaistí omladenú, rozžiarenú, hydratovanú pleť bez jemných vrások, zjednotený tón pleti. Najčastejšie ošetrovaná oblasť tvár, krk a dekolt.

 

Ponúkame aj 4D fotoomladenie.

IPL 3D fotoomladenie zahŕňa:

Odlíčenie, tonizáciu, peeling, aplikáciu gélu, aplikáciu samotnej IPL terapie, liftingové masky, liftingové+upokojujúce séra, svetelnú LED terapiu a záverečné ošetrenie.

 

IPL 3D fotoomladenie je účinné už od prvého ošetrenia , pleť je vypnutejšia, pevnejšia, rozžiarenejšia, dochádza k eliminácii vrások a k 60-80% úbytku rozšírených pórov. ( v závislosti od stavu pleti klienta)

cena usta

okolie úst

45 EUR

cena oci

okolie očí

45 EUR

cena podbradok

podbradok

45 EUR

cena tvar

celá tvár

85 EUR

cena tvar krk

tvár +krk

120 EUR

cena lica krk

líca alebo krk

55 EUR

cena tvar dekolt

tvár+krk+dekolt

155 EUR

pristroj fotoomladenie

Ďalšie informácie o 3D fotoomladení:

Kontraindikácie fotoomladenia (rejuvenizácie)

Tehotenstvo a kojenie, čerstvé opálenie, epilepsia, nádorová onemocnenie, porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti, užívanie farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože

Neaplikuje sa keď

V prípade kontraindikácií, na miestach s materskými znamienkami, s tetovaním, permanentným make-upom

Pred IPL ošetrením je zakázané

Opaľovanie (i solárium), použitie samoopaľovacích krémov

Príprava na IPL FOTOOMLADENIE

Nie je potrebná žiadna zvláštna príprava, dodržanie zákazu opaľovania 10 dní, nepoužívať pred ošetrením parfém či deodorant na ošetrovanú oblasť.

Po ošetrení IPL FOTOOMLADENIA

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 10 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrovanej oblasti – samo vymizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu..

Možné reakcie po ipl fotoomladení

Ľahké začervenanie, jemný odtok, pocit ľahkého pálenia (vymiznú za pár minút, maximálne hodín). Po ošetrení hyperpigmentácií dôjde k výraznému ztmavnutiu pigmentového ložiska a následnému jemnému šúpaniu pokožky.

Doporučené opakovanie ipl fotoomladenia

Minimálne 4-6 opakovaní

Interval medzi ipl ošetreniami

3-4 týždne

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00