Fototerapia a fotoporácia

Prenikanie účinných látok

Svetloliečba sa využíva pri udržiavaní a podpore zdravia, liečbe ochorení a patologických stavov a pri obnovovaní stratených funkcií a schopností.

Popis služby

fototerapia

Fototerapia - svetloliečba je metóda fyzikálnej terapie pri ktorej pôsobí na organizmus elektromagnetické žiarenie. Svetloliečba sa využíva pri udržiavaní a podpore zdravia, liečbe ochorení a patologických stavov a pri obnovovaní stratených funkcií a schopností. Svetlo má baktericídny účinok, to znamená že dokáže ničiť mikroorganizmy.

Funkciou chromoterapie alebo svetelnej terapie je zvýšiť tvorbu fibroblastov v pokožke. Fibroblasty produkujú kolagén. Svetelná liečba je veľmi relaxujúca, prenos energie do pokožky je bezbolestný. Vytvorená energia je vhodná pre všetky typy pokožky. Ošetrenie je tiež nápomocné po dermabrázii, chemickom peelingu, hĺbkovom čistení pleti ako "fotoaging".

Červené svetlo /630 nm/ – rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien, uvoľnenie bolesti, skľudňujúca liečba po laserových zákrokoch, hojenie rán, zosvetlenie stareckých škvŕn

Modré svetlo /415 nm/ – liečba akné a bakteriálnych ochorení, podpora uvoľnenia depresií

Zelené svetlo /560 nm/ – zosvetlenie pigmentových škvŕn, podpora rastu vlasov

Cenník fototerapie a fotoporácie:

cena tvar

červené svetlo + maska+serum

30 EUR

cena tvar

perleťová maska + fotoporácia + fototerapia 

45 EUR

pristroj fototerapia

Ďalšie informácie o fototerapii a fotoporácii:

Účinky fototerapie

Podpora regenerácie horných vrstiev pokožky, omladenie pokožky a zmenšenie veľkosti pórov, zlepšenie elasticity pokožky podpora tvorby kolagénových a elastínových vlákien, urýchlenie regeneračných metabolických procesov v horných vrstvách pokožky, podpora lymfatického systému a odstránenie opuchov na pokožke, podpora liečby popálenín, podpora látkovej výmeny na bunkovej úrovni v horných vrstvách pokožky, podpora liečby kožných ochorení, podpora liečby osteoporózy, podpora liečby akné

Ošetrenie prístrojom S-LIGHT je veľmi príjemné a efektívne. Bežná doba ošetrenia je 10 až 30 minú

Luxusná perleťová maska s fotoporáciou a fototerapiou

Perleťová maska - táto luxusná maska obsahuje Pearl prášok, jednu z najefektívnejších látok, ktorú vytvorila príroda pre krásnu a dokonalú pleť. Odďaľuje proces starnutia, má vynikajúce omladzujúce a revitalizačné účinky. Perleťový prášok je zázračný elixír krásy.

Šípkový olej spomaľuje tvorbu vrások, má vysoký obsah vitamínov A a C a posilňujúci účinok na kapiláry a spojivové tkanivo. Prítomnosť avokádového a brutnákového oleja vytvára pre pokožku maximálny konfort. Tea tree oil blahodárne pôsobí na suchú pokožku a Bees Wax zaistí jemnú a hebkú pleť. Je to vynikajúca výživná a hydratačná maska pre okamžité dosiahnutie výsledkov.

Účinok fototerapie

Fotoelektrický – fotochemický účinok (nie tepelný): fototoxický účinok(PDT), fotobiomodulačný účinok,
Terapeutické účinky: protizápalový, analgetický

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00