Kryoterapia

Liečba chladom

Omladená pleť a vyplnené vrásky, to je výsledok lokálnej kryoterapie.

Popis služby

kryoterapia

Túžite vyskúšať niečo nové?

Príďte na lokálnu kryoterapiu! Chlad Vám omladí pleť a zjemní vrásky.

Omladená pleť a vyplnené vrásky, to je výsledok lokálnej kryoterapie.

Mínusové teploty vyprovokujú pokožku k lepšiemu spracovaniu výživných látok i k tvorbe kolagénu.

Pleť sa jednoducho zobudí. Chlad pokožku prekysličí a celkovo podporí regeneračné procesy. Vrásky sa vystužia a zjemnia.

Lokálna kryoterapia porazí nielen vrásky, ale má aj analgetický, protizápalový a tonizačný účinok, uzatvára póry, čo ocení hlavne mastná a aknózna pleť. Ďalej pôsobí proti opuchom viečok, kruhom pod očami. Pomáha pri pooperačných stavoch po kozmetických úpravách, pri redukcii krvných cievok, je výborným spoločníkom aj v boji proti celulitíde, striám a jazvám.

Cenník kryoterapie:

cena tvar

tvár 5 min

8 EUR

cena tvar

tvár 10 min

15 EUR

cena tvar dekolt

tvár + krk + dekolt 15 min

20 EUR

pristroj dermabrazia

Ďalšie informácie o kryoterapii:

Opakovanie kryoterapie

Aby sa účinok chladu prejavil na pleti, musíte kryoterapiu absolvovať približne raz až dvakrát do týždňa. Všetko závisí od počiatočnej kvality pleti a problému, ktorý metóda rieši.

Ideálne pre ženy aj mužov

Účinok lokálnej kryoterapie je ideálny pre dámy i pre pánov. Po tridsiatke pleť prirodzene starne, klesá tvorba kolagénu a zhoršuje sa aj jej elasticita. Keď pokožka nedostane potrebné živiny, vrásky sa rýchlejšie prehlbujú. Lokálnu kryoterapiu môžete, samozrejme, absolvovať i v šesťdesiatke. Ako pri mnohých iných neinvazívnych metódach, aj v tomto prípade platí, čím neskôr sa boj s vráskami začne, tým nižší je účinok.

Mali by ste vedieť

Na to, aby sa vrásky zjemnili, musíte pokožku aj vyživiť nanesením krému na vyčistenú pleť. Následne prechádzame po tvári hlavicou krúživými pohybmi. Ďalšou výhodou je, že počas ošetrenia nemusíte mať prekryté oči. Chlad pôsobí na celej hlavici rovnako. Použiť ju možno i na krk a dekolt. Samotnou kryoterapiou sa naštartuje vyhladzovanie vrások. Ak sa lokálne pôsobí na vrásky, ktoré majú určitú hĺbku, chlad podporí tvorbu kolagénu.

Účinky a indikácie kryoterapie

Vrásky, jazvy, akné, analgetický účinok, protizápalový účinok, stiahnutie krvných ciev, strie, uvoľňujúci účinok, tonizácia, pomáha pri pooperačných stavoch po kozmetických úpravách

Kontraindikácie kryoterapie

Poruchy citlivosti, parestézia, závažné poruchy obehu, brucho tehotných žien, svalové kontraktúry

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Telefón: (+421) 33 593 60 50
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00