Niťový lifting

Pomocou nití Bio-Meyisun

Ide o minimálne invazívny, ale účinný liftingový zákrok s použitím lokálnej anestézie bez rizika vzniku jaziev, s okamžitým efektom a bez nutnej rekonvalescencie.

Popis služby

nitovy lifting

Novinka v liftingovom ošetrení pleti tváre a tela.

Ide o minimálne invazívny, ale účinný liftingový zákrok s použitím lokálnej anestézie bez rizika vzniku jaziev , s okamžitým efektom a bez nutnej rekonvalescencie. Nová a inovatívna metóda korekcie tváre a tela, mezolifting pomocou vstrebateľných mezonití k nám prišla z Juhovýchodnej Ázie, kde ženy majú tradične jemnú a veľmi tenkú pokožku. Táto revolučná metóda je založená na princípoch orientálnej medicíny. Vlákno sa zavádza pomocou tenkých akupunktúrnych ihiel tak, aby okrem liftingového účinku pôsobilo aj na tvárové svaly a výrazne zvyšovalo alebo znižovalo ich tonus. Pri mezoliftingu sa používajú špeciálne mezonite Bio-Meyisun z polydioxanonu (PDO). Tento materiál je biokompatibilný s tkanivom ľudského organizmu, nevyvoláva nežiaduce reakcie na cudzorodý materiál a niť sa úplne vstrebe do 180 dní. V plastickej chirurgii, kardiológii, oftalmológii sa využívajú dlhodobo. V Južnej Kórey sú klasifikované ako trieda 4, čo je najbezpečnejšia trieda medicínskeho produktu. Na mieste pôvodne zavedených nití sa tvorí jemné spojivové tkanivo z novotvoreného kolagénu, ktoré následne poskytuje dlhodobý liftingový účinok.

Lifting pomocou biodermálnych nití Bio-Meyisun:

Vhodné partie na ošetrenie:

 • Tvár , krk, dekolt
 • Obočie
 • Poklesnuté kútiky úst
 • Pery
 • Uvoľnená pokožka na brade
 • Marionetové vrásky
 • Nasolabiálne vrásky
 • Ochabnutá pokožka na bruchu, zadku, rukách, stehnách
 • Asymetria po plastických operáciách

Bio-dermálne nite Bio-Meyisun

 • vytvárajú podpornú sieť pod kožou
 • vypínajú tkanivá
 • zabraňujú vzniku vrások
 • majú lipolytický efekt
 • pôsobia proti niektorým typom alopécií
 • efekt pretrváva 1-2 roky
nitovy lifting 1

1 niť s prácou aj s znecitlivením

9-10 EUR

Ďalšie informácie o liftingu pomocou biodermálnych nití Bio-Meyisun:

Mezolifting navyše

S úspechom koriguje tvar kolien a poprsia po plastickej operácii. Pôsobí proti niektorým typom alopécií .

V závislosti na type straty vlasov

...sa ihly Bio Meyisun zavádzajú do príslušných bodov na pokožke hlavy s cieľom posilniť základnú životaschopnosť vlasov a kultiváciu vlasových korienkov . Pomáhajú tiež vylepšiť celkový stav pokožky hlavy a bunkovú výživu , čo má pri strate vlasov jednoznačný účinok .

Na rozdiel od iných metód korekcie

Mezolifting je krátkodobá procedúra a netrvá dlhšie ako 1 hodinu.  Vykonáva sa pomocou veľmi jemných ihiel, je bezpečná, dobre tolerovaná organizmom a nevyžaduje celkovú anestéziu.

Mezolifting nezanecháva pocit diskomfortu

A nevyžaduje zvláštne rekonvalescenčné opatrenia ani obmedzenia. Ihneď po vykonaní procedúry sa môžete zapojiť do svojich zvyčajných aktivít a pokračovať v štandardnej starostlivosti o telo a tvár.

Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite

Metóda mezolifting má kumulatívny efekt, ktorý sa niekoľko mesiacov zlepšuje. Výsledný efekt pretrváva po dobu 1-2 rokov.

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00