Pigmentové škvrny

Odstránenie

Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie pigmentových škvŕn je použitie intenzívneho pulzného svetla /IPL/ najnovšej generácie.

Popis služby

pigmentove skvrny

Pigmentové škvrny sa objavujú častejšie u žien a sú podmienené antikoncepciou, tehotenstvom, nadmerným slnením a genetickou predispozíciou. U starších ľudí vznikajú rôzne starecké škvrny a pigmenty spôsobené chronickým UV žiarením. Môžu sa vyskytovať kdekoľvek na tele, najčastejšie však vznikajú na tvári, dekolte a chrbtoch rúk. V lokálnej liečbe sa používajú krémy s obsahom účinných bieliacich látok. V odbornej liečbe je momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie škvŕn použitie intenzívneho pulzného svetla /IPL/ najnovšej generácie.

Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie pigmentových škvŕn je použitie intenzívneho pulzného svetla /IPL/ najnovšej generácie. Zákrok je pomerne rýchly, bezbolestný, pri ktorom pigmentácia stmavne a po troch až štyroch týždňoch zmizne. Podľa hĺbky a intenzity pigmentácie je potrebné zákrok opakovať. Počas celého roka sa odporúča chrániť pred slnkom používaním krémov s vysokým ochranným faktorom. Kontraindikácie – tehotenstvo a kojenie, čerstvé opálenie, epilepsia, nádorová onemocnenie, porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti..

Vyberáme z cenníka - odstránenie pigmentových škvŕn:

Všetky ceny nájdete v sekcií Cenník > IPL cenník

cena plecia

plecia 2 strany

55 EUR

cena tvar

celá tvár

85 EUR

cena dekolt

dekolt

55 EUR

cena tvar dekolt

tvár, krk, dekolt

155 EUR

cena oci

okolie očí

25 EUR

cena celo

čelo

35 EUR

cena lica krk

líca obojstranne

45 EUR

pristroj fotoomladenie

Ďalšie informácie o odstránení pigmentových škvŕn:

Kontraindikácie IPL odstránenia pigmentových škvŕn

Tehotenstvo a kojenie, čerstvé opálenie, epilepsia, nádorová onemocnenie, porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti, užívanie farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože.

IPL ošetrenie sa neaplikuje

V prípade kontraindikácií, na miestach s materskými znamienkami, s tetovaním, permanentným make-upom.

Pred ošetrením je zakázané

Opaľovanie (i solárium), použitie samoopaľovacích krémov.

Príprava na IPL ošetrenie pigmentových škvŕn

Dodržanie zákazu opaľovania 21 dní.

Po ošetrení pigmentových škvŕn

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 21 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrovanej oblasti – samo vymizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu.

Možné reakcie

Ľahké začervenanie, jemný odtok, pocit ľahkého pálenia (vymiznú za pár minút, maximálne hodín). Po ošetrení hyperpigmentácií dôjde k výraznému ztmavnutiu pigmentového ložiska a následnému jemnému šúpaniu pokožky.

Doporučené opakovanie IPL ošetrení

Minimálne 3-5 opakovaní.

Interval medzi ošetreniami ipl:

1 - 2 týždne

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00