Čistenie pleti

Ultrazvukom

Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo. Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke. Pomáha revitalizovať pokožku.

Popis služby

ultrazvukove cistenie

Scin scrubber - alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient:

Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo. Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie. Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke. Pomáha revitalizovať pokožku.

Vďaka pôsobeniu ultrazvukových vĺn dokážeme účinne vyčistiť pokožku do hĺbky a odstraňovať nečistoty z pórov, odumreté bunky, exfoliáciu baktérií a toxínov. Toto hĺbkové čistenie účinne odstraňuje podkožný maz, čo pôsobí ako prevencia proti vzniku akné. Jemné pulzy masírujú pokožku, čím jej navracajú jej prirodzenú pružnosť a chránia ju pred predčasným starnutím. Ultrazvuk tiež účinne aktivuje metabolizmus, čo zaistí pleti prísun dôležitých živín a vody, takže pleť nie je vysušená a podráždená, ale naopak pekne zvlhčená, jemná a rozjasnená.

Je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia – cleansing – pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom.

Cenník ultrazvukového čistenia:

cena tvar

balíček BASIK

29 EUR

cena tvar

balíček BASIK PLUS

35 EUR    doplnený o manuálne čistenie 45€

BASIK obsahuje: Odlíčenie, tonizácia, peeling, zmäkčovacia maska, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

BASIK PLUS obsahuje: Odlíčenie, tonizácia, dermabrázia diamantovými hlavicami, zmäkčujúci gél na hĺbkové čistenie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie (krém)

 

pristroj rf liposukcia

Ďalšie informácie o ultrazvukovom čistení:

Účinky ultrazvukového čistenie

hĺbkový peeling, hĺbkové čistenie pleti, prekysličovanie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, odvod splodín metabolizmu, redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy, podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov, normalizácia stavu pokožky

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00