Elysion PRO Beauty Med

Diódový laser novej generácie od BeautyMed Slovakia

Trvalá epilácia, rýchla, bezbolestná, všetky fototypy, všetky druhy chĺpkov, počas celého roka

Čo je Elysion Pro?

elysionproDiódový laser novej generácie na odstraňovanie chĺpkov. Určený na laserovú epiláciu - selektívne odstraňuje chĺpky. Prístroj pôsobí na pigment vlasového folikulu - melanín, s laserovými impulzmi. Impulzy spôsobujú teplotnú deštrukciu vlasového folikulu bez poškodenia kože. Má 2 prevádzkové režimy: Statický - do 3 Hz (odporúča sa pre tenké vlasy a malú plochu). Dynamický - do 15Hz (odporúča sa pre pleť s opálením, tmavý fototyp, citlivú pleť a mužov s nadmerným ochlpením). Tento prístroj bol vyvinutý pomocou rovnakej technológie, ako medicínsky laser Primelase HR excellence. Prístroj Elysion Pro má špičkový diódový výkon 2000W (810nm). Tento excelentný výkon umožňuje ošetrovať všetky typy fototypov pokožky a všetky druhy vlasov počas celého roka.

Technológia - USP

Laser Elysion Pro je vybavený modernou technológiou USP (Ultra Short Pulse). Táto inovatívna technológia vie vlasom dodať ultrakrátke 3 ms pulzy. Tento systém dosahuje optimálnu teplotu a tým dokáže zničiť vlasové folikuly bez poškodenia pokožky. Výhodou tohoto ultrakrátkeho pulzu je, že vlas sa veľmi rýchlo zohreje, čím umožní vlasu samotnému rovnako rýchlo odovzdať teplo do folikulu. Týmto spôsobom sa folikul zničí. Pri dlhých pulzoch je to ťažšie, pretože vlasy sa nedokážu dostatočne rýchlo zahriať, folikul nie je vždy zničený. Rýchlosť zahrievania je mimoriadne dôležity aspekt, pretože vlasy, ako každý iný predmet, vydávajú svoje absorbované teplo ďalej. A keďže je vlas veľmi malý, stane sa to v extrémne krátkom čase. Tento celý proces sa nazýva čas tepelnej relaxácie. To je čas, kedy vlasy absorbujú a vydávajú teplo. Štúdie ukazujú, že vlasy po dobu 3 ms absorbujú všetku energiu bez toho, aby sa rozšírila do zvyšku tkaniva. Počas 20 ms pohltí časť energie a ďalšiu jej časť začne rozptyľovať do priľahlých tkanív. Počas 50 ms vlasy odvádzajú teplo do susedných tkanív, pričom ich teplota pomaly klesá.“

STATICKÝ REŽIM

Statický režim umožňuje rýchlu prevádzku s použitím veľkého množstva energie na jeden výstrel, dokonca aj pri krátkych impulzoch. Maximálna účinnosť pri maximálnej rýchlosti.

Pre tenké a zvyškové vlasy
Malé plochy
Povrchy na kosti v intímnej oblasti, kde je presnosť veľmi dôležitá.

DYNAMICKÝ REŽIM

Jediný dynamický režim na trhu s ultra krátkymi pulzmi - 3 ms, ktorý výrazne znižuje pocit bolesti, no zároveň poskytuje maximálnu účinnosť aj pri riedkych vlasoch a už od prvého sedenia.

Pre tmavú pleť
Koža s opálením
Silná citlivosť
V prvom sedení u mužov. V hustých a tmavých vlasoch.

 

Chladiaci systém

Elysion Pro je vybavený systémom Crystal freeze. Je to exkluzívny systém horného chladenia TRT (termálna relaxácia) pre aplikátor, čo je čas potrebný na zníženie teploty v dôsledku laserového žiarenia.

Najkomplexnejší dostupný systém. Spomedzi iných laserov chráni pokožku pred teplom a zároveň vydáva impulzy. Týmto spôsobom zabraňuje nadmernému prehrievaniu pokožky. Umožňuje tiež predchladiť ošetrovanú oblasť posunutím aplikátora po pokožke pred začatím vyžarovania a ochladzovaním pokožky po každom pulze.

Máte záujem o epiláciu prístrojom Elysion Pro?

Pozrite si aj informácie o našich službách týmto jedinenčnýn diodovým laserom.

Trvalá epilácia Diodovým laserom

Pozrieť kompletný cenník Laserová trvala epilácia

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00