Blog

Salón krásy a zdravia ELIT sa venuje hlavne prístrojovej kozmetike, klasickej kozmetike, estetike, službám v oblasti moderných kozmetických ošetrení, taktiež sa venujeme formovaniu postavy, poradenstvu, estetike a vizáži.

Od 1.10. 2023 bude v priestoroch salónu pôsobiť aj kvalitná a úspešná pedikérka, ktorá ponúka tieto služby:

Manikúra - kompletná starostlivosť o ruky a nechty, klasická manikúra s lakovaním, manikúra výživná, manikúra po odstránení umelých nechtov, modelovanie nechtov – gellak.

Parafínový zábal - teplý zábal pomocou parafínu na zjemnenie, hydratovanie pokožky rúk a výživu nechtov, prehriatie pokožky rúk a uvoľnenie stuhnutých svalov rúk, úľava od bolesti drobných kĺbov.

Pomocou J plazma prístroja odstraňujeme: vírusové bradavice, kurie oká, výrastky, papilómy, fibrómy, hemanglióny, červené výrastky, xantelazma, jazvy, keloidy

Rýchle, bezpečné ošetrenie plazmatickým lúčom, bez pľuzgierov.

Po ošetrení zostáva iba malá suchá chrastička.

Odborné, rýchle, diskrétne s individuálnym prístupom ku klientovi.

Renáta B.:

Do salónu krásy a zdravia ELIT som prišila prvý krát. Bola som milo prekvapená prostredím a príjemným personálom. Ošetrenie trvalej epilácie laserovým prístrojom som si vybrala na základe odporúčania kamarátky. Samotné ošetrenie laserovým prístrojom bolo príjemné, dalo sa v pohode vydržať. V minulosti som skúsila aj IPL epiláciu a iné metódy depilácie a epilácie, ale toto ošetrenie laserovým prístrojom bolo naozaj najpríjemnejšie a zatiaľ sa zdá aj účinné. S výsledkom som zatiaľ spokojná a určite sa vrátim zas, aby som skúsila aj iné časti tela. Moje ošetrované miesto bolo podpazušie. Trvalú epiláciu laserovým prístrojom rozhodne odporúčam.

Peter P.:

Ošetrenie trvalej epilácie som skúsil na základe dlhodobého prieskumu názorov o trvalej epilácii. Laserový prístroj mi vyšiel z tohto prieskumu ako vhodná a hlavne účinná metóda trvalej epilácie. Samozrejme som vedel a salóne mi aj vysvetlili že na ošetrenie musím prísť viac krát, aby mi postupne odstránili chĺpky ktoré sú v rôznom časovom štádiu rastu. Konkrétne som si dal vyepilovať chrbát, pretože tam dlhodobo a silno zarastám. Na základe doterajších ošetrení som spokojný a proces prebieha dobre a podľa očakávania. Ošetrenie laserovým prístrojom je bezbolestné a funguje aj na moju relatívne svetlú pokožku.

Vyskúšajte fotorejuvenizáciu. Fotorejuvenizácia- fotoomladenie je najmodernejšia metóda používaná vo svete pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo iných častí.

Podstatou starnutia kože sú štrukturálne zmeny kolagénu – bielkoviny dodávajúcej koži pevnosť. Fotorejuvenizácia pomocou IPL je momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontak pre kozmetiku - estetiku:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kontakty (mobil) pre ostatné služby a prevádzky: podstránka KONTAKT sekcia Kontaktné čísla na prevádzky v salóne ELIT

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:TRVALÁ LASEROVÁ EPILÁCIA NAJNOVŠÍM PRÍSTROJOM DIODOVÝM LASEROM, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA, ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže (Objednávky: tel.: 0907 778 722)
Kadernícke služby - Monika Klieštincová tel.: 0907 788 537, Vladislava Kondratenko tel.: 0910 449 980
Manikúra - pedikúra (Objednávky: 0903 323 282)

PO-PIA: 8:00 - 18:00