Chemický peeling

Medicínsky

Používa sa na zmiernenie prejavov starnutia pleti, vyhladenie a vypnutie pleti, na liečbu akné a pigmentácií rôzneho pôvodu.

Popis služby

chcemicky peeling

Chemický peeling je veľmi účinná metóda ovplyvnenia stavu pokožky.

Používa sa na zmiernenie prejavov starnutia pleti, vyhladenie a vypnutie pleti, na liečbu akné a pigmentácií rôzneho pôvodu.

Ošetrenie spočíva v aplikácii kyselín na ošetrovanú pokožku. Pôsobením týchto kyselín sa odlúčia povrchové či hlbšie vrstvy kože.

Nasleduje proces hojenia, keď sa odlúčené bunky kože nahrádzajú novými.

Pleť má po zhojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru. Dochádza k vyhladeniu vrások. Pleť je vyrovnaná, jemnejšia, hydratovaná a odstraňujú sa prejavy akné a pigmentácie.

Cenník chemického peelingu:

cena tvar

chemický peeling

38 EUR

Ostatné služby a ceny starostlivosti o pleť nájdete v sekcii Kozmetika a Cenník

Odkazy Kozmetika, Cenník

Ďalšie informácie o chemickom peelingu:

Kyselina salicylová

Je vhodná pre zosvetlenie pleti, pre ošetrenie bielych miest, na odstránenie jaziev po akné, ošetrenie komedómov, vrások a defektov spôsobených fotostarnutím.
Je účinným exfloriantom, ktorý zlepšuje rôzne defekty vyvolané starnutím a slnečným žiarením. Narušuje proteinové väzby medzi vrstvami pleti, čo napomáha rýchlejšej exflorizácii.
Pôsobí protizápalovo a pomáha pri ošetrení vrások.

Kyselina mandľová

Je určená pre pleť kde môžeme nájsť kombináciu známok fotostarnutia s akné a hyperpigmentácii, melasme. Vzhľadom k veľkosti molekúl je kyselina mandlová dobre znášateľná pre všetky typy pleti.

Kyselina mliečna

Sa používa pri pleti s drobnými vráskami, s tmavými kruhami pod očami, pri suchej pleti, ekzéme, dermatitíde, psoriáze, jazvách, pri fotostarnutí.

Má veľmi dobré hydratačné účinkydodáva pleti jemnosť, odstráni vysychanie, dehydratáciu.

Salón krásy a zdravia Elit

Beauty studio - Krásna a zdravá
Ulica: Beethovenova 28
PSČ: 917 08 Trnava

Kontakt:
Mobil: (+421) 907 815 038
Mobil: (+421) 911 622 292
Web: www.salon-elit.sk
E -mail: elit@salon-elit.sk

Kozmetické služby - ponúkame kombináciu kozmetiky klasickej ručnej a prístrojovej kozmetiky najnovšími prístrojmi na trhu:IPL, RÁDIOFREKVENCIA, DERMABRÁZIA,ULTRAZVUK, FOTOPORÁCIA,IPL EPILÁCIA, IPL LIEČBA AKNÉ....
Formovanie postavy - najmodernejšími a najefektívnejšími prístrojmi na báze ultrazvuku, rádiofrekvancie, elektrostimulácie, presoterapie: kavitácia, lymfomasáž, bodyter, rádiofrekvencia, zábaly, aktívne cvičenie, pasívne cvičenie, cvičenie pomocou prístrojov.
Masáže - relaxačné masáže, medové masáže, bankovanie, klasické masáže, športové masáže
Kadernícke služby,  manikúra

PO-PIA: 8:00 - 18:00